Чим нас порадували хіміки Запоріжжя

26 травня –  День хіміка. .

За даними головного управління статистики в Запорізькій області, провідними підприємствами цієї сфери діяльності в нашому регіоні є  ПАТ «Запоріжсклофлюс», ТДВ «Пологівський хімічний завод «Коагулянт», ТОВ: «Недекс–Україна», «Інтерпластмодерн», «Технохімреагент».

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції індекс промислової продукції за січень–квітень 2019р. порівняно з аналогічним періодом попереднього року становив 94,1%.

Зменшилось виробництво хлоридів, силікатів, силікатів лужних металів технічних, бензолу, масел та продуктів інших високотемпературної перегонки смоли кам’яновугільної, силіконів у первинних формах, гліцерину, мила та речовин поверхнево-активних органічних у брусках та подібних формах, засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, засобів косметичних для манікюру й педикюру, засобів для травлення металевих поверхонь, флюсів.

Разом з цим збільшилось виробництво полівінілхлориду пластифікованого в суміші з іншими речовинами, у первинних формах, розчинників та розріджувачів складних органічних на основі бутилацетату, засобів антифризних та рідин готових протиобліднювальних, добавок для цементів, будівельних розчинів і бетонів готових.

На підприємствах хімічної промисловості з кількістю працюючих 10 осіб і більше в січні–березні 2019р. було зайнято 1,5 тис. осіб (0,4% працюючих області), що на 8,2% менше, ніж у відповідному періоді попереднього року.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника в січні–березні п.р. у порівнянні з відповідним періодом попереднього року збільшилась на 14,0% та становила 8526,37 грн (на 12,2% менше рівня по області).

 

(Visited 54 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *