БК "Запоріжжя" відкрив лік перемогам у новому сезоні

БК "Запоріжжя" відкрив лік перемогам у новому сезоні

«Корабели» потонули під натиском оновленого крейсера БК «Запоріжжя»

 

Запоріжці ледь не «послизнулися» в третій чверті, але вчасно оговтались і забезпечили свято своїм прихильникам

 

04.10.2019. Суперліга Парі-Матч. БК «Запоріжжя» – МБК «Миколаїв» 84:73 (31:20, 19:12, 15:25, 19:16)

 

«Запоріжжя»: Рендольф (29 + 12 підбирань), Шевченко (17 + 5 підбирань + 3 передачі + 4 перехоплення + 2 блок шоти), Сіммонс (15 + 11 підбирань), Столлворт (14 + 6 підбирань + 4 передачі+ 2 перехоплення – 2 втрати), Херріс (5 + 5 підбирань – 2 втрати), Нємцу (3 + 2 передачі – 3 втрати), Кожем’якін (1 – 2 втрати)

Головний тренер: Валерій Плеханов

 

«Миколаїв»: Луценко (23 + 4 підбирання), Давел (22 + 8 підбирань + 3 передачі – 3 втрати), Приймак (10 + 3 підбирання + 4 передачі), Зотов (7 + 7 підбирань + 6 передач), Юрченко (6 + 7 підбирань), Брістол (2 + 6 підбирань), Хохоник (1)

Головний тренер: Віталій Черній

 

Навіть за відсутності тогорічної рушійної сили проти “корабел” Андрія Мироненка, господарі забезпечили гостям незабутній візит до Запоріжжя. Не на жарт у першій половині матчу розігналися Лью Столлворт і Брендон Рендольф. За підсумком двох чвертей ці два легіонери набрали по 14 очок. Гідно вів БК “Запоріжжя” до перемоги і капітан команди – Володимир Шевченко. Мабуть саме він сьогодні посів місце травмованого Андрія, тримаючи марку українських гравців, які готові до здорової конкуренції з американцями. 11 очок Володимира вкупі з вищезгаданими цифрами цьогорічних новачків, + по 3 бали від молодого Іллі Нємцу та Херріса, а також 5 пунктів Сіммонса призвели до вражаючого результату перед великою перервою – 50:32! З боку гостей варто відзначити дії Максима Луценка. Він став найрезультативнішим у складі МБК “Миколаїв”. З 32 очок на його рахунку було 13.

 

У третій чверті на арені сталися зміни та відверто не в кращій бік для підопічних Валерія Плеханова. Влучність його баскетболістів почала серйозно кульгати. А от Максим Луценко не втратив куражу та на пару з Давелом серйозно приклав руку до скорочення відставання. Хоча господарі досить яскраво давали зрозуміти, що не збираються віддавати гру. Для прикладу слід згадати останню хвилину цього відрізку поєдинку, коли на черговий трюльник Луценка миттєво відповів Сіммонс, та ще й яким слем-данком! Втім, перед завершальною десятихвилинкою відрив БК “Запоріжжя” складав усього 8 очок.

 

А на старті завершальної частинки гри в складі запоріжців сталася неприємність. Затійник першої половини гри Лью Столлворт зазнав пошкодження та покинув паркет, кульгаючи. Однак замість відчаю колеги ніби відчули додатковий стимул. Домінування БК “Запоріжжя” відродилося. Ще двічі місцеві фанати побачили слем-данк. Спочатку від Брендона Рендольфа, а за короткий час від невгамовного працелюбного Шевченка. Так господарі крокували до першої перемоги в поточному сезоні.

 

Гості не спромоглися на диво, та ще й додатково зіпсували шанси вхопитися за перемогу жахливим виконанням штрафних. З 25 кидків “корабели” влучили лише 13. Кінцевий рахунок зустрічі – 84:73 на користь БК “Запоріжжя”.

 

Найкращим бомбардиром матчу врешті-решт став Брендон Рендольф. Сьогодні він заробив 29 очок, до того ж показав 100-відсотковий показник виконання штрафних. А ще на рахунку легіонера – 12 підбирань.

 

Часу на відпочинок обмаль. Сезон потрохи розпалюється. 9 жовтня запоріжці зіграють на виїзді проти “Харківських Соколів”. Початок о 19:00.

 

Брендон Рендольф, гравець БК «Запоріжжя»:

 

– Це було круто! Ми грали командно, все робили разом. Кожен дуже старався та виконував свою роль у колективі. Хотілося б відзначити добрий захист. Відчувалася підтримка з трибун і це підштовхувало нас ще більше посилити гру. Але це ще не межа. Особисто я завжди намагаюсь рости над собою. З кожним матчем хочеться показувати ще більш кращий результат.

Валерій Плеханов, головний тренер БК «Запоріжжя»:

– Усіх запоріжців вітаю з початком сезону. Ми дуже скучили за цією атмосферою. За підтримкою наших уболівальників. Дуже приємно грати тоді, коли твою гру розуміють, коли співпереживають і коли в потрібну мить тобі дають імпульс. Тоді ти готовий працювати вдвічі сильніше. Тож ще раз – усіх з початком сезону та перемогою!  Часу на відновлення практично немає. За три дні ми їдемо до Харкова, звідти до Дніпра. Чемпіонат починає набирати обертів. Ще раз дякую за атмосферу! Битимемось у кожній грі, незалежно від суперника.

 

Официальный сайт: БК «Запоріжжя»

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *