БК "Днепр" станет первым в истории Украины обладателем чемпионских перстней

В украинском баскетболе решили перенять традиции НБА

 

https://static.ua-football.com/img/upload/20/27c167.jpeg

Федерация баскетбола Украины на официальном уровне сообщила, что игроки чемпиона Суперлиги 2019-2020 первыми в истории получат чемпионские перстни. Аналогичные награды традиционно вручают обладателям титула в НБА.

Вероятней всего, церемония вручения перстней состоится во время первого домашнего матча Днепра в сезоне 2020-2021.

Также в ФБУ объявили конкурс на лучший макет чемпионского перстня Суперлиги. Все подробности – на официальном сайте организации (fbu.ua/news)

 

Федерація баскетболу України оголошує конкурс на дизайн чемпіонських перснів

Федерація баскетболу України вирішила посилити нагородний комплект для чемпіонів Суперліги Парі-Матч. Починаючи з цього сезону чемпіон України отримає чемпіонський перстень. ФБУ знайшла спонсора, який нагородить чемпіона сезону 2019-2020 цінними перснями.

 

Найближчими днями чемпіон України – БК Дніпро, як і усі призери чемпіонату, отримає медалі, кубки та індивідуальні нагороди. А вже на старті нового сезону команда із Дніпра має вперше в історії українського професійного баскетболу приміряти чемпіонські персні.

Практика нагородження чемпіонськими перснями перед стартом нового сезону є і у NBA. Скоріш за все, ця церемонія відбудеться перед початком першого домашнього офіційного матчу Дніпра у новому сезоні. 

Сьогодні Федерація баскетболу України пропонує дизайнерам взяти участь у конкурсі на кращий макет чемпіонського персня Суперліги Парі-Матч. Автор найкращої роботи, окрім статусу переможця конкурсу, зможе взяти участь у церемонії нагородження чемпіона України.

Свої роботи ви маєте змогу надсилати до 25 квітня на електронну адресу mediaukrbasket@gmail.com

 

fbu.ua/news/federaciya-basketbolu-ukrani-ogoloshu-konkurs-na-dizayn-chempionskih-perstniv

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *