Більше 90 000 пляшок сурогатного алкоголю вилучено запорізькими правоохоронцями

Більше 90 000 пляшок сурогатного алкоголю вилучено запорізькими правоохоронцями

За процесуального керівництва прокуратури Запорізької області слідчим управлінням Національної поліції в області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 199 КК України щодо діяльності, пов’язаної зі зберіганням з метою використання при продажу алкогольних напоїв і збуту підроблених марок акцизного збору.

Під час слідства здобуто дані щодо масового виготовлення на території обласного центру сурогату алкоголю.

Завдяки злагодженим діям процесуальних керівників регіональної прокуратури та слідчих поліції за результатами санкціонованих обшуків, проведених напередодні в одному зі складських приміщень, розташованому у місті Запоріжжя, виявлена велика партія алкогольних напоїв сумнівного походження, а також підпільний цех з незаконного виготовлення таких підакцизних товарів.

Загалом з обігу вилучено майже 1,3 тони спиртовмісної суміші, що використовувалась для виготовлення небезпечної продукції, та ще понад 90 тис. пляшок підробної горілки торгових марок «Любий край»,  «Пшенична Краля», «Garden Lubotinn».

Загальний обсяг вилученого фальсифікату – більше 45 тон, його вартість за попередньою оцінкою становить понад 5 млн. грн.

Цей товар призначався для продажу мешканцям регіону через мережу закладів роздрібної торгівлі напередодні новорічних та Різдвяних свят.

Наразі процесуальними керівниками та слідчими вживаються заходи до встановлення всіх обставин події кримінального правопорушення та осіб, причетних до його скоєння.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *