ДЕНЬ 896-й РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ – DAY 896 RUSSIAN AGRESSION
7 серпня в Україні і світі святкують День професійного спікера. Ідея святкувати цей день виникла через важливість публічних виступів у нашому житті.
Цей день створений для того, щоб об’єднати людей, які виступають на сцені, не бояться говорити на будь-яку тему, інформують, навчають та надихають інших своїми словами.
Багато людей відчувають страх перед виступами, але професійні спікери долають цей страх і використовують свої навички для передачі знань та досвіду.
Святкувати День професійного спікера можна різними способами: відвідувати семінари, тренінги, виступати на сцені, ділитися своїми історіями успіху та невдачами у цій сфері. Це чудова можливість для саморозвитку та подолання власних страхів.
7 серпня проводиться День маяка. День працівників засобів навігаційного обладнання узбережжя великих водойм у вигляді капітальної споруди. Ці серпневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
Дві основні цілі маяка – служити навігаційним засобом та попереджати човни про небезпечні райони. Це як дорожній знак на морі. Першим відомим маяком був Фарос Олександрії, Єгипет.
Найстарішим існуючим маяком у світі вважається маяк Ла-Корунья в Іспанії, датований бл. 20 р. до н. е.
Римський маяк, розташований на скелях Дувру у Великій Британії, був побудований в 40 році нашої ери.
У наші дні маяки керуються машинами та дистанційним наглядом. Автоматичні датчики визначають, чи в повітрі є зайва волога, і якщо так, включаються протитуманні сигнали.
Радіосигнали використовують для зв’язку з кораблями. Але коли технології були настільки розвинені, маяками управляли доглядачі маяків.
Як назвати дитину, яка народилася 7 серпня
Іменини: Олександр, Олексій, Антон, Афанасій, Василь, Дмитро, Іван, Михайло, Петро.
Талісманом людини, народженої 7 серпня, є лазурит.
Камінь синього кольору. Здавна вірили, що лазурит є каменем удачі, допомагає людині стати врівноваженою та спокійною.
Цього дня народилися:
- 1819 рік — український письменник, громадський діяч, фольклорист, етнограф, перекладач, редактор і видавець Пантелеймон Куліш;
- 1901 рік — кіноактриса і кінорежисерка Юлія Солнцева;
- 1982 рік — багаторазова олімпійська чемпіонка з плавання, геройка України Яна Клочкова.
Пам’ятні дати і події 7 серпня
- 1888 рік — знаходять першу жертву Джека-Різника;
- 1918 рік — Українська Держава й Всевелике Військо Донське підписують договір про кордони;
- 1920 рік — у Варшаві підписують українсько-кубанський договір про обопільне визнання суверенності УНР і Республіки Кубанського краю й спільну підтримку у боротьбі за національне визволення;
- 1942 рік — висадженням військ союзників на островах Гуадалканал, Тулагі, Гавуту-Танамбого в архіпелазі Соломонові острови починається шестимісячна Гуадалканальська кампанія;
- 1960 рік — Кот-д’Івуар проголошує незалежність від Франції;
- 1964 рік — у США ухвалюють Тонкінську резолюцію, що дозволила розширити участь США у війні у В’єтнамі;
- 1970 рік — проводять перший комп’ютерний шаховий турнір;
- 1993 рік — частину Букінгемського палацу відкрили для туристів;
- 1998 рік — терористичні атаки проти посольств США у Кенії і Танзанії, внаслідок яких гине 258 людей;
- 2000 рік — японці винаходять водневий електромобіль;
- 2008 рік — починається російсько-грузинська війна;
- 2016 рік — початок “стрілянини на півночі Криму” — інсценована спецпровокація російських спецслужб з метою імітації “нападу диверсантів ГУР МО України” начебто закинутих з материкової України до Криму.
Джерела:
https://tsn.ua/other/yake-zavtra-7-serpnya-svyato-vse-pro-cey-den-yake-cerkovne-svyato-scho-ne-mozhna-robiti-2633391.html
daytoday.ua/7-serpnia/