Заступнику керівника одного з територіальних підрозділів міграційної служби Запорізької області, а саме Мелітополя, повідомлено про підозру у державній зраді.
За інформації Запорізької обласної прокуратури, заступнику начальника одного з територіальних підрозділів Управління ДМС у Запорізькій області повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
За даними слідства, посадовець на початку збройної агресії росії перейшов на бік ворога.
Він добровільно очолив незаконно створений в окупованому Мелітополі «міграційний орган» та виконував вказівки і розпорядження керівників окупаційної адміністрації.
Підозрюваний особисто брав участь у примусовій паспортизації населення захопленої території Запорізької області та організації псевдореферендуму.
Згодом він був «відзначений» ворогом нагородою за активну участь у проведенні заходів так званого «волевиявлення».
Ще навесні МИГ повідомляв, що у Мелітополі міграційну службу рф очолив екс-зам начальника Мелітопольського міського відділу управління державної міграційної служби України Олександр Ликов.
Його начальник, Олександр Савулій, із орками співпрацювати не став.
І у Ликова почався новий виток у його зірковій кар’єрі на службі у агресора.
Весь колектив він переконав іти на службу до орків.