• Архів газети
  • Історія
  • Про видання
  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Обрати мову сайту
  • Українська
  • Русский
Газета МИГ
  • Новини Запоріжжя
    • Підтримка
    • ЖКГ, Транспорт
    • Фінанси, економіка
    • Культура, навчання
    • Спорт
  • Україна та Світ
  • Інфографіка
  • Спецпроєкти
    • Факти – ліки проти фейків
      • Випуск 1
      • Випуск 2
      • Випуск 3
      • Випуск 4
      • Випуск 5
      • Випуск 6
      • Випуск 7
    • Цікаво
    • Світ допомагає відновлювати Україну
      • Cпецвипуск 20
      • Cпецвипуск 19
      • Cпецвипуск 18.
      • Cпецвипуск 17.
      • Cпецвипуск 16.
      • Cпецвипуск 15.
      • Спецвипуск 14.
      • Cпецвипуск 13.
      • Cпецвипуск 12.
      • Cпецвипуск 11.
      • Спецвипуск 10.
      • Спецвипуск 9
      • Спецвипуск 8
      • Cпецвипуск 7
      • Cпецвипуск 6.
      • Cпецвипуск 5.
      • Cпецвипуск 4.
      • Cпецвипуск 3.
      • Cпецвипуск 2.
      • Cпецвипуск 1
      • Архів PDF Світ допомагає відновлювати Україну
    • Запорізькі крафтовики
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
        • Спецвипуск 1
        • Спецвипуск 2
        • Спецвипуск 3
        • Спецвипуск 4
        • Спецвипуск 5
        • Спецвипуск 6
        • Спецвипуск 7
        • Спецвипуск 8
        • Спецвипуск 9
        • Спецвипуск 10
      • Запоріжжя: 45 км до лінії фронту
      • Правда кривду переможе!
        • Cпецвипуск 6
        • Cпецвипуск 5
        • Cпецвипуск 4
        • Cпецвипуск 3
        • Cпецвипуск 2
        • Спецвипуск 1
      • Громадськість за здорове місто
      • Коронавірус під мікроскопом
    • Архів PDF
    • Євроінтеграція
      • Реформи
      • Україна-ЄС
    • Дивовижне Запоріжжя
      • Історія успіху
      • Персони
      • Точка на карті
  • Фото і відео
  • Публікації
    • Політика
    • Споживач
    • Соціальна сфера
    • Медицина, екологія
    • Мистецтво, дозвілля, туризм
    • Різне
  • Важливо
Газета МИГ
No Result
View All Result

Свіжі новини Запоріжжя та Запорізької області » Україна та Світ » Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку з посади міністра культури

Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку з посади міністра культури

by Ніна
11/11/2021
in Україна та Світ
0
465
VIEWS

https://static.ukrinform.com/photos/2021_08/thumb_files/630_360_1629452691-252.jpg

 

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку з посади міністра.

“Сьогодні написав заяву про відставку”, – повідомив Ткаченко у Facebook у четвер.

Олександр Ткаченко

Сьогодні написав заяву про відставку.

Про причини. Рішення Кабміну щодо Держкіно приймалось без погодженням з МКІПом. Забрати Держкіно у Міністерства культури та інформполітики і передати його в управління Кабміну – нелогічно. Це як забрати у компанії транспортний відділ і передати його в управління раді директорів. Такі стиль та підходи щодо управління процесами мене дивують – не мій концепт та цінності.

Замість продовження втілення європейської концепції реформи про передачу службам і відповідним агентствам операційних функцій, на чому я наполягав з лютого місяця, приймається рішення з яким я погодитись не можу. І воно непоодиноке. Наприклад, згідно управлінської реформи, на початку року Урядом було прийнято рішення про створення Держслужби та Держінспекції з охорони культурної спадщини. Після цього через кілька місяців міністерство отримало листа від Прем’єра щодо відкликання нашого подання на створення цих інституцій. Наповнення операційним функціоналом Держмистецтв також блокувалось.

Пишуть, що передача Держкіно стала для мене останньою краплею. Тоді нагадаю про передостанню – не менш болючу. Бюджет на культуру-2022. І характер обговорення і фінальна сума для мене неприйнятні.

Власна оцінка – за час роботи в МКІПі встиг зробити десь 50% із запланованого. І насправді, деякими речами можна пишатися.

– Без жодної копійки запустили програму #МандруйУкраїною, повернувши традицію подорожей нашою країною.

– Навіть в умовах дуже обмеженого фінансування запрацювала програма Велика Реставрація й наразі 57 об’єктів культурної спадщини державної та комунальної форми власності отримали субвенцію з держбюджету на відновлення та реставрацію.

– Попри пандемічні обмеження вдалося зупинити секвестр бюджету на культуру, втримати закриті на карантин сектори на плаву завдяки пакету підтримки та грантам через УКФ та УІК в 2020 році, а також збільшити на 35% бюджетне фінансування культури та креативних індустрій (з 0,2% до 0,27% ВВП відповідно в 2020 та 2021 роках).

– На національному рівні питання боротьби з дезінформацією перетворено в конкретні дії – розроблено стратегію інформаційної безпеки, запущено Програму медіаграмотності «Фільтр», функціонує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, проводяться активні кампанії з підвищення медіаграмотності населення.

– Вперше в бюджеті з’явилася субвенція на створення/модернізацію центрів культурних послуг, пілотний проект в 7 областях вже генерує необхідний контент для масштабування.

– А ще розробка державної цільової програми по підтримці народних художніх промислів, зміни до закону про бібліотеку та бібліотечну справу, стратегія промоції читання, запрацювала Рада з розвитку креативних індустрій та багато іншого.

Втім, звіт у Раді не за горами. Сьогодні відправив свою заяву Голові ВР Руслану Стефанчуку.

Ці півтора року були дійсно шаленими. Хоч й емоційно складними, але дуже надихаючими. Особливо поїздки Україною та знайомство з людьми, що щиро вболівають за українську культуру. Я безмежно вдячний своїм сподвижникам у регіонах, команді в міністерстві та керівникам ЦОВВ і відомств. А також колегам з фракції «Слуга Народу». За довіру дякую Президенту.

Пропрацювавши 1,5 роки в міністерстві і порівнюючи це з понад 30-річним досвідом роботи саме в індустрії, маю право на оцінку ситуації. Робота в уряді все ж за відсутності командної роботи та наявності бюрократичних процедур – не є такою ефективно, порівняно з роботою в індустріях.

https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p960x960/255080189_4646935565374009_6694392050405189136_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=36a2c1&_nc_ohc=d1XieBOXny0AX-GqdoQ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=11da2f13d1e5643b84423ce6824e7e1f&oe=61B222D5

Але для сфери державного управління – важлива сталість, послідовність, а не шарахання зі сторони в сторону, прийняття рішень без обговорень та розуміння цілей, забивання цвяхів мікроскопами. Наступному очільнику МКІП бажаю витримки та внутрішньої сили. І завжди буду готовий дати пораду.

Народного депутата Олександра Ткаченка (фракція “Слуга народу”) було призначено міністром культури та інформаційної політики України у червні 2020 року.

До обрання нардепом Ткаченко був керівником холдингу “1+1”, який залишив у серпні 2019 року.

 

ua.interfax.com.ua/news/general/779031.html

 

 

Новини від МИГа mig.com.ua в Telegram та Instagram та facebook. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/migcomua та facebook та  Instagram

Previous Post

Повідомлення щодо локалізації пожежі в будівлі стадіону «Чорноморець» і можливості проведення матчу Україна — Болгарія

Next Post

Костел Святого Миколая у Києві передають римо-католицькій громаді

Ніна

Related Posts

Сьогодні в Україні сухо і сонячно, на півдні до +30°
Україна та Світ

Сьогодні в Україні сухо і сонячно, на півдні до +30°

20/08/2025
772
20 серпня –  Міжнародний день медичного транспорту
Календар

20 серпня – Міжнародний день медичного транспорту

20/08/2025
730
Офіційно. ТОП-спортсменка Бех-Романчук дискваліфікована на 4 роки
Україна та Світ

Офіційно. ТОП-спортсменка Бех-Романчук дискваліфікована на 4 роки

19/08/2025
987
Олександр Усик отримав відтермінування від WBO для титульного захисту проти Джозефа Паркера
Україна та Світ

Олександр Усик отримав відтермінування від WBO для титульного захисту проти Джозефа Паркера

19/08/2025
788
Україна та Корея співпрацюватимуть у проєктах з відновлення портової інфраструктури
Україна та Світ

Україна та Корея співпрацюватимуть у проєктах з відновлення портової інфраструктури

19/08/2025
699
Next Post

Костел Святого Миколая у Києві передають римо-католицькій громаді

Щоденники війни

IT-коаліція передала Україні обладнання на 10 млн євро, – Міноборони

В Україну повернули тіла 1000 загиблих

росія “годує” 70 країн світу вкраденою в України пшеницею

Троє людей загинули, ще 34 — отримали поранення від вчорашнього обстрілу Запоріжжя

Польща піднімала винищувачі через повітряну атаку рф на Україну

Сили оборони України на Запоріжжі знову підірвали залізничний потяг з цистернами

Цікаво

Сьогодні в Україні сухо і сонячно, на півдні до +30°

Олександр Усик отримав відтермінування від WBO для титульного захисту проти Джозефа Паркера

Ураган Ерін у Карибському морі посилився до шторму 5 категорії (відео)

В Україні сьогодні – без опадів, на Півдні вдень до +29°

У Великій Британії дитинча тюленя залізло на човен веслувальниці та стало зіркою Інтернету

Якою буде погода в Запоріжжі в перші три дні тижня – прогноз синоптиків

Публікації

Мешканці Запоріжжя, які постраждали від обстрілу, отримали грошову допомогу від благодійників

На Запоріжжі суттєво збільшено плату за суспільно-корисні роботи

У Запоріжжі відбудеться фестиваль локальних брендів «Запорізьке застілля»

У Запоріжжі активно відбудовують онкоцентр, зруйнований авіаударом (фото)

Сьогодні в Києві поховають митця, який любив наші махновські землі

Вишу з Запоріжжя суд не повернув ліцензію на навчання аспірантів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/migcomua

Газета МИГ
  • «Факти – ліки проти фейків» PDF архів
  • Архів PDF Світ допомагає відновлювати Україну
  • Архів PDF
  • Слово правди – наша зброя
  • Архів газети
  • Історія
  • Про видання
  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Українська

Контакти

Адреса редакції:
м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 152, , 5 поверх
Адреса для кореспонденції:
а/с 8030, м. Запоріжжя, індекс 69095 Приймальня (061) 7875211,
[email protected]
Сайт mig.com.ua створено для поширення інформаційного контенту під брендом "МИГ". Матеріали сайту готуються і редагуються співробітниками ТОВ "Газета МИГ".
Сайт отримав гранти від Фонд Східна Європа, Празький центр громадянського суспільства та Асоціації «Незалежні регіональні видавці України».
Рекламна служба газети та сайту:
[email protected] ,
[email protected]
Статті у розділі "Важливо" можуть бути комерційною або спонсорською інформацією .
Адміністратор сайту:
[email protected] [email protected]
Використання матеріалів, опублікованих на сайті, дозволяється із зазначенням посилання на офіційний сайт газети МИГ

Мітки

ЄС БПЛА Бердянськ ДСНС ДСНС Запоріжжя ДТП Енергодар Запоріжжя Запорізька область Мелітополь НПУ Новини Запоріжжя Новости Запорожья ПРОГНОЗ Украина адреси вибухи відключення відновлення війна війна з рф графіки гроші допомога діти електроенергія кримінал новини обстріл обстріли окупація погода пожежа поліція поліція_Запоріжжя ремонт руйнування рух рятувальники світло синоптик суд транспорт час черги

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

  • Русский
  • Новини Запоріжжя
  • Україна та Світ
  • Щоденники війни
  • Спецпроєкти
    • Факти – ліки проти фейків
    • Світ допомагає відновлювати Україну
    • Євроінтеграція
    • Дивовижне Запоріжжя
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
      • Правда кривду переможе!
      • Запоріжжя: 45 км до лінії фронту
      • Громадськість за здорове місто
  • Публікації
  • Важливо
  • Фото і відео
  • Цікаво
  • Календар
  • Інфографіка
Рекламодавцям
No Result
View All Result