74 відсотка замовників грошової оцінки землі Запорізької області звертаються за витягами онлайн

74 відсотка замовників грошової оцінки землі Запорізької області звертаються за витягами онлайн

За заявами фізичних та юридичних осіб, сільгосптовариств та фермерських господарств, за 11 місяців поточного року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області надали їм 34 658 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Про це повідомили у Головному управлінні Держгеокадастру у Запорізькій області.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у районах:

  • Токмацькому – 5740,
  • Пологівському – 3106,
  • Вільнянському – 2 600,
  • Бердянському – 2 530.

У Запорізькій області громадяни здебільшого за витягами звертаються онлайн – 74 відсотки від усіх замовлень, інші – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при обміні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *