ЗНУ відсвяткував день факультету соціальної педагогіки та психології

ЗНУ відсвяткував день факультету соціальної педагогіки та психології

В Запорізькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня факультету соціальної педагогіки та психології. Участь у заході взяла директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова. Вона привітала студентів та педагогічний склад університету й вручила дипломи випускникам-магістрам психології та соціальної педагогіки.

Разом з тим, за багаторічну сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної гендерної політики у Запорізькій області була відзначена почесною грамотою Запорізької обласної ради доцент кафедри педагогіки та психології Запорізького національного університету Тетяна Голованова.

З 2014 року вона очолює Центр гендерної освіти на базі факультету соціальної педагогіки та психології університету, який активно впроваджує реалізацію державної гендерної політики у Запорізькій області. Разом з тим, протягом 2014-2019 років на громадських засадах вона працювала радником з гендерних питань при голові облдержадміністрації.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації протягом багатьох років ефективно співпрацює з Запорізьким національним університетом, зокрема з факультетом соціальної педагогіки та психології, що сприяє реалізації гендерної політики у Запорізькій області.

**

Факультет соціальної педагогіки та психології в Запорізькому державному університеті було організовано у 1991 році. Засновником і деканом факультету стала доктор педагогічних наук, професор Людмила Міщик. З 2005 року деканом факультету є кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Пономаренко.

За роки існування факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету підготовлено й випущено понад 2,5 тисячі спеціалістів із соціальної педагогіки та психології, зроблено вагомий внесок у розвиток теорії та практики наук нової генерації – соціальної педагогіки, соціальної роботи, психології й акторської майстерності.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

(Visited 14 times, 1 visits today)