Зірка Суперліги Парі-Матч зіграє у ПС "Юність"

Зірка Суперліги Парі-Матч зіграє у ПС "Юність"

Перший візит Петерсона до Запоріжжя.  Зірка Суперліги Парі-Матч зіграє у ПС “Юність”

З появою Квентіна Петерсона увага до українського чемпіонату збільшилася. 25-річний новачок МБК “Миколаїв”, починаючи з першого поєдинку, який припав на домашню зустріч з БК “Запоріжжя”, тримає найвищу планку результативності в Суперлізі, демонструючи середній показник 30,8 очок за гру. Апогеєм його феєрії став виїзд до Дніпра, де Петерсон оновив рекорд сезону з 48 балами в одному матчі. Американець вже увійшов в історію українського баскетболу, встановивши ще одне досягнення – новий рекорд результативності у кубкових змаганнях. Виїзну гру з “Київ-Баскетом” QG Петерсон завершив з цифрами у графі очки “44”. Щоправда його рекорди не завжди супроводжуються перемогами МБК “Миколаїв”, у чому власне і полягає головна проблема інтеграції сильного індивідуаліста в командний механізм “корабелів”.


“Запоріжжя” та “Миколаїв” – це прямі конкуренти за місце “під сонцем”. Кожен прагне убезпечити себе від боротьби за зону плей-офф. Команди показують майже ідентичний баланс перемог та поразок, тому результат цієї зустрічі матиме найважливіше значення саме з турнірної точки зору. Мотивації обом додає ще той факт, що ніхто досі не перемагав у 2020 році – ні у Кубку, ні в чемпіонаті. Результат очних протистоянь “Запоріжжя” та “Миколаєва” теж рівний – суперники обмінювалися домашніми звитягами. Тепер підтримка рідного залу повинна надихнути запорізьких гравців на перше звершення у новому році. “Корабели” відзначаються зіграним ростером, де в наявності Віталія Чернія вистачає досвідчених гравців. Американці “Миколаєва” теж з багажем досвіду гри в Європі, тому запорізьким вболівальникам потрібно об’єднатися, щоб допомогти своїй команді у черговій битві цього сезону.

Валерій Плеханов, головний тренер БК “Запоріжжя”

 

– Для нас матчі з МБК Миколаїв носять абсолютно принциповий характер. Мова не йде про дербі, мова йде про принцип. Незалежно від гравців у різні сезони протистояння завжди запеклі, із з’ясуванням відносин, з інтригою. Що стосується нинішнього складу МБК “Миколаїв”, однозначно Петерсон додав вогняної потужності цій команді. Гравець, який вже протягом достатньої кількості часу має 30+ очок в середньому за гру, до нього дійсно потрібно персонально готуватися. Цього разу не властиво для нас передивляємося багато відео, готуємося ретельно, вважаю, що та недооцінка, яка була перед грою у Миколаєві, коли Петерсон тільки з’явився і ми отримали від нього 37 очок, була нам як урок. Потім він довів, що всім забиває по багато. Що стосується нашої команди, не до кінця підходимо до цього матчу в оптимальній формі. Тітов 5 днів з температурою, після отруєння Столлворт. Всі інші в робочому режимі. Однозначно нам треба піднімати моральний дух. Тільки перемоги можуть це зробити. Кілька вдалих ігор повернуть віру в себе. Поки що проблема полягає в тому, скільки б ми не працювали на тренуваннях, результат в іграх негативний. Нічого з цим не зробиш. Так, рівень чемпіонату виріс, так, ми хочемо, але поки не так просто дотягнутися до цієї планки. Все одно вважаю, що у нас все попереду. У такому складі як зараз ми здатні вирішувати завдання. Ми готові до того, щоб зробити якісний крок вперед саме в агресії на м’ячі. Напевно, ось це повинно нам і дати результат. Принаймні всі ми цього прагнемо – гравці, керівництво, і я. Ну а гра з МБК “Миколаїв” покаже, хто з нас краще підготувався і хто більше готовий зараз убезпечити себе від боротьби за плей-офф.


БК “Запоріжжя” вкрай необхідна підтримка власних уболівальників для перемоги у домашньому матчі проти команди де грає найяскравіший гравець Суперліги Парі-Матч! Прийди та підтримай своїх! Тільки разом ми переможемо!

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *