Земельні торги дозволили залучити до місцевих бюджетів області понад 600 тис грн

На земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області, аграрії придбали права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності: 3 –  на території Пологівського та  1 – у Мелітопольському районі.

Загальна площа сільськогосподарських земель, переданих в оренду,  становить 50,96 гектари. Середня відсоткова ставка, визначена за результатами торгів, склала 31,9% від нормативної грошової оцінки земель. Завдяки цьому протягом 7 років (термін оренди) орендарі щорічно сплачуватимуть до місцевих бюджетів Запоріжжя понад 151 тис. грн.

Загалом від початку 2020 року на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області, сільгоспвиробники придбали права оренди на 17 земельних ділянок. Площа земель, переданих в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства становить 296,6 гектари.

Проведення земельних аукціонів дозволило майже в 1,7 рази збільшити розмір орендних платежів в порівнянні з їх стартовим розміром (360,84 тис. грн), в результаті місцеві бюджети Запоріжжя отримали 605,3 тис. гривень. Середній розмір річної орендної плати за результатами проведених торгів склав 18,43% від нормативної грошової оцінки земель.

***

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *