Зберігання та збут наркотичних речовин можуть коштувати запоріжанці 10 років ув’язнення

За процесуального керівництва Запорізької місцевої прокуратури №2, працівниками  Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області у м. Запоріжжя викрито злочинну діяльність місцевої жительки за  фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний  збут особливо небезпечного  наркотичного засобу – метадону з метою особистого збагачення.

Наразі встановлено, що мешканка обласного центру, достовірно знаючи, що операції з наркотичними засобами та психотропними речовинами є незаконними, займалася їх реалізацією, а саме, під час контрольної закупки  продала оперативному покупцеві психотропну речовину – метадон.

Вказану особу затримано у порядку ст. 208 КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 1, 2 ст.307 Кримінального Кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 Досудове розслідування триває, вживаються заходи, спрямовані на скерування обвинувального акта до суду.

Найсуворіший вид покарання за вчинення зазначених злочинів, передбачений санкцією ч. 1,2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів, вчинений повторно) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 23 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *