Запорожский областной совет выделил средства на оздоровление и отдых детей

Запорожский областной совет выделил средства на оздоровление и отдых детей

Запорізька обласна рада готова забезпечити юних жителів регіону пільговими путівками до дитячих оздоровчих центрів. Як тільки буде отримано дозвіл на відкриття ДОЦ, діти пільгових категорій з усієї Запорізької області матимуть змогу провести незабутні канікули в кращих оздоровчих таборах.

В рамках прийнятою депутатським корпусом Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки у 2019 році на ці потреби було спрямовано коштів обласного бюджету майже 28 млн грн.

З урахуванням всіх джерел, фінансування оздоровчої кампанії у 2019 році склало 65,8 млн грн. Всіма формами оздоровлення та відпочинку охоплено майже 93 тис. дітей (50,1 % від загальної чисельності дітей шкільного віку), у тому числі — 50,5 тис. дітей пільгових категорій (27,3 %).

Незважаючи на скрутне становище в наповненні дохідної частини обласного бюджету, на 2020 рік обласна рада затвердила видатки з обласного бюджету на оздоровчу компанію для дітей в сумі 30,929 млн грн.

На особливу увагу можуть розраховувати діти із соціально-незахищених сімей та діти з особливими потребами.

Напередодні відбулась Всеукраїнська селекторна нарада з питань підготовки оздоровчої кампанії під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Бориса Лебедцова за участю членів центрального міжвідомчого штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Заступник Міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко окреслив епідемічну ситуацію в країні та висловив думку, що рішення Уряду щодо можливості початку оздоровчої кампанії буде прийматися не раніше 22 червня 2020 року, на наступному етапі виходу з карантинних обмежень. Водночас Віктор Ляшко повідомив, що Міністерство охорони здоров’я до цього часу завершить розроблення та затвердить тимчасові рекомендації щодо функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в посткарантинний період.

За словами директора департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації, депутата Запорізької обласної ради  Світлани Абдурахманової, в Запорізькій області готові до проведення літньої оздоровчої кампанії 2020 року — фінансування з обласного та місцевих бюджетів заходів з організації оздоровлення та відпочинку дітей здійснено своєчасно та в повному обсязі. Відділ комунікацій Запорізької обласної ради.

Фото Сергей Томко. Minolta DSC

 

 

 

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *