Запорожские чиновники стали жертвами Правобережного пляжа

Сегодня городской голова Запорожья Владимир Буряк совершал объезд подведомственного города. В Ботаническом саду градоначальнику понравилось.

А вот поездка на недавно отреставрированный и с помпой презентованный населению городской пляж на Правом берегу вызвала у мэра бурю совершенно противоположных эмоций. И полетели головы. о чем Владимир Викторович и сообщил на своей персональной страничке в соцсети:

 «Щойно прийняв низку кадрових рішень:

1. Звільнив з займаної посади директора міського департаменту інфраструктури та благоустрою Владислава Коноваленка.

2. Відсторонив на час проведення службового розслідування від займаної посади директора КП «Управління капітального будівництва» міської ради Андрія Бушова.

3. Директору КП «Титан» даю 2 години, щоб на Правобережному пляжі постійно чергувала людина, яка буде обслуговувати підйомник для інвалідних візків. Інакше пропоную йому також писати заяву на звільнення.

4. Припиняються всі платежі підряднику, який виконував реконструкцію Правобережного пляжу.

Ми зробили дуже гарну та сучасну зону відпочинку, і я дуже б хотів, щоб туди змогли потрапити всі бажаючі. Але підрядник зробив все, щоб цього не сталося – по факту підйомник є, але він не працює. Разом з тим, профільні служби не проконтролювали процес. Тому приймаю конкретні рішення і застерігаю інших – відповідальність наздожене всіх!»

Негодование тов. Буряка легко понять, ведь этот объект должен был стать одной из изюминок предвыборной кампании бургомистра. А «профильные службы»взяли, и подкачали.

(Visited 101 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *