Запорожская молодежь подписала меморандум со Всеукраинским молодежным центром

Запорожская молодежь подписала меморандум со Всеукраинским молодежным центром

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

за ініціативи Всеукраїнського молодіжного центру в онлайн-режимі відбулось обговорення актуальних питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді в умовах запровадження карантинних заходів. Результатом переговорів стало підписання меморандуму про партнерство між Запорізьким обласним центром патріотичного виховання молоді та Всеукраїнським молодіжним центром.

Розуміючи важливість партнерства та співробітництва задля розвитку українського суспільства, та з метою сприяння інституційному становленню національно-патріотичного руху, залучення молодіжних організацій до формування та реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання, формування громадянської, національної і культурної ідентичності та розвитку громадянської компетенції були визначені напрямки співпраці і заходи співробітництва.

– Співпраця у напрямку національно-патріотичного виховання на всеукраїнському рівні є для Запорізької області не новою. Обласний центр патріотичного виховання молоді був організатором щорічної науково-практичної конференції, в якій брали участь фахівці у сфері національно-патріотичного виховання молоді з усієї України, патріотичної акції для студентської молоді «Запорозька слава», всеукраїнської акції, спрямованої на збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України «Нащадки вільних». В умовах поширення COVID-19 перед нами постали нові виклики, що посилило необхідність консолідації зусиль. Сподіваємося, що підписаний меморандум про партнерство між Обласним центром патріотичного виховання молоді із Всеукраїнським молодіжним центром стане запорукою розширення організаційних можливостей для реалізації нових проєктів – підкреслила начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Керівник Всеукраїнського молодіжного центру Сергій Кривогуз заявив про відкритість до співпраці із Запорізьким обласним центром патріотичного виховання молоді та запропонував сприяння у проведенні заходів національно-патріотичного спрямування, інформаційній та консультативній підтримці.

(Visited 24 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *