Запорізькій лабораторний центр почав отримувати гуманітарну медичну допомогу

Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України почав отримувати гуманітарну медичну допомогу від запоріжців-підприємців.

Центр отримав засоби індивідуального захисту для роботи у інфекційних вогнищах. Фізична особа-підприємець Олексій Шевченко на безкоштовній основі передав 30 індивідуальних захисних щитків для обличчя, виготовлених за підтримки кафедри інформаційних технологій електронних засобів Національного університету «Запорізька політехніка».

Як повідомили у Запорізькому лабораторному центрі, щитки виготовлені на 3D принтері з поліетилену. Дезінфікуються будь-яким дезрозчином, що робить їх використання простим та зручним.

Щитки є дієвим захистом для фахівців. Вони негайно будуть задіяні в роботі дезінфекційних бригад при проведенні заключних дезінфекційних заходів у інфекційних вогнищах, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією COVID-19.

Нагадаємо, нещодавно Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України отримав необхідне для проведення лабораторних досліджень унікальне обладнання і витратні матеріали. Гуманітарну допомогу надіслав Запорізький титано-магнієвий комбінат, який входить до  титанового бізнесу Group DF.

Запорізькій області було передано 30 тисяч експрес-тестів для виявлення коронавірусної інфекції. Усі вони розподілені між медзакладами регіону. Гуманітарну допомогу надіслав Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест.

Запорізькій області були передані тести для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції.  Гуманітарну допомогу надіслав Фонд Вадима Новинського та Українська православна церква.

Нагадаємо, на сайті Запорізької обласної державної адміністрації працює розділ «Все про коронавірус». Тут ви можете знайти офіційні джерела інформації, пам’ятки про самоізоляцію та профілактичні заходи, оперативну інформацію щодо стану захворюваності на COVID-19 в Запорізькій області, Україні, світі.

В області працює цілодобовий штаб. З будь-яких питань можна звертатись на цілодобову гарячу лінію за номером: 0-800-503-508.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *