Запорізькі війскові проводять призов на строкову службу

Запорізькі війскові проводять призов на строкову службу

Голова облдержадміністрації Віталій Головін провів зустріч з керівниками військових частин регіону. Також у зустрічі взяли участь керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов.

Очільник регіону наголосив, що на сьогодні актуальним питанням для прифронтової Запорізької області є укріплення кордонів. Також Віталій Боговін зауважив, що військові, які стоять на захисті держави, мають отримувати всебічну підтримку влади.

Військовий комісар, полковник Геннадій Яременко зазначив, що на сьогодні головним питанням є призов громадян на строкову військову службу. Для Запорізької області план з призову складає 725 осіб, а з урахуванням резерву – 850 осіб. У Збройні Сили України – 365; Держспецтрансслужбу – 35; Національну гвардію – 243; Держприкордонслужбу – 82. Призов на строкову військову службу триває протягом травня – липня.

Віталій Боговін зазначив, що найближчим часом особисто відвідає військові частини регіону та ознайомиться з умовами проходження військової служби.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *