Запорізькі сільські бібліотеки отрімають комп’ютери

Запорізькі сільські бібліотеки отрімають комп’ютери

Близько 1500 бібліотек Київської, Одеської, Миколаївської та Запорізької областей отримають 5000 комп’ютерів завдяки проєкту Міністерства цифрової трансформації – Дія.Цифрова освіта.

Комп’ютери не нові, але підходять для використання бібліотеками як для суто бібліотечної роботи, так і для доступу користувачів до інтернету та можливості здобути цифрові навички на платформі Дія.Цифрова освіта.

До списку бібліотек, які отримають комп’ютери, насамперед, включено сільські бібліотеки та бібліотеки ОТГ, які до цього часу цієї техніки не мали. Конкретні області обрано з урахуванням можливостей партнерів.

У Запорізькій області комп’ютери отримають 311 бібліотек у 19 районах області. Перелік бібліотек, які отримають комп’ютери, тут.

Проєкт комп’ютеризації бібліотек буде продовжуватися. Адже бібліотеки є саме тими закладами, де люди можуть реалізувати свою потребу в цифровій освіті безкоштовно. В Україні є понад 15 тисяч публічних бібліотек і більшість з них – це сільські бібліотеки та бібліотеки ОТГ. Однак, лише близько 30% з них мають комп’ютери та підключені до мережі інтернет.

Нагадаємо, завдяки проєкту Дія.Цифрова освіта, сприяння Української бібліотечної асоціації, підтримки Офісу Президента України та допомоги соціально-відповідального бізнесу бібліотекам у містах і селах України буде передано 5000 комп’ютерів.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *