Запорізькі правоохоронці провели рейди щодо виявлення порушень міграційного та трудового законодавства

Запорізькі правоохоронці провели рейди щодо виявлення порушень міграційного та трудового законодавства

Працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Запорізькій області спільно з інспекторами Головного управління Держпраці та міграційною службою, провели профілактичні заходи з нагляду та контролю за дотриманням трудового та міграційного законодавства в закладах громадського харчування на території Вознесенівського району міста Запоріжжя.

Так, в одному з закладів правоохоронці виявили іноземця — громадянина Марокко, який перебуває на території України в порушення ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стосовно нього складено відповідні матеріали. На  порушника чекає штраф у розмірі від тридцяти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Інспекторами Головного управління Держпраці, у відношенні роботодавця складено вимогу про надання трудового договору з найманим робітником у відповідності до статті 24 Кодексу законів про працю. У разі відсутності контракту, роботодавця буде притягнуто до відповідальності згідно  чинного законодавства. Санкція за таке порушення передбачає накладення штрафу у десятикратному розмірі заробітної плати.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *