Запорізькі поліцейські розшукали та повернули рідним 3-х зниклих дітей

Запорізькі поліцейські розшукали та повернули рідним 3-х зниклих дітей

27 червня близько 16:00 до Кирилівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення від мешканки Дніпропетровської області про зникнення її сина 2015 року народження.

Керівництвом відділення поліції на розшук малолітнього було скеровано усі наряди поліції. У той час як правоохоронці активно шукали 5-ти річну дитину, до чергової частини звернулася жінка, яка повідомила, що на одній із баз відпочинку, на Федотовій косі, вона побачила маленького хлопчика без супроводу дорослих. Співробітники групи реагування патрульної поліції прибули за вказаною адресою та передали знайдену дитину батькам.

Того ж дня, о 21:20 до Кирилівського відділення поліції надійшло ще одне повідомлення про зникнення хлопчика 2015 року народження. Спершу дорослі намагалися самостійно знайти дитину, зрозумівши, що все марно, звернулися за допомогою до правоохоронців. Співробітники батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Запорізькій області протягом десяти хвилин розшукали зниклу дитину. Хлопчика  повернули батькам, його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

28 червня близько 11 години до Кирилівського відділення поліції зі служби «102» надійшло повідомлення про зникнення дитини 2013 року народження. Батьки, мешканці міста Дніпро, пояснили, що донька загубилась на узбережжі Федотової коси. До пошуку 6-ти річної дівчинки залучили особовий склад поліції. Протягом години, співробітники групи реагування патрульної поліції за півтора кілометра від місця зникнення знайшли дитину.

Правопорушень чи злочинів відносно малолітніх дітей скоєно не було.

З усіма батьками  правоохоронці провели профілактичні бесіди та склали відносно них адміністративні протоколи за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Шановні батьки! Літо — це пора відпочинку дітей і особливої відповідальності дорослих за їхнє життя і здоров’я. Це час, коли дітей підстерігає безліч небезпек. Приділіть кілька хвилин та нагадайте їм правила поведінки під час відпочинку, на дорозі, у місцях масового скупчення людей та з незнайомцями. У разі виникнення надзвичайних ситуацій не зволікайте та відразу звертайтесь за допомогою до поліції.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *