Запорізькі аграрії готуються до виставки у Києві

Запорізькі аграрії готуються до виставки у Києві

У Києві 4-7 червня відбудеться XXXI агропромислова виставка «Агро-2019», у якій візьмуть участь запорізькі аграрії. Нині вони активно готуються до цієї події. З цього приводу в ЗОДА відбулося засідання оргкомітету, – сповіщає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков повідомив, що на сьогодні  направлено листи керівникам підприємств області із запрошенням до участі в Агро-2019 та  замовлено виставкову площу для експозиції Запорізької області (21 кв. м)

За останніми даними, попередньо дали згоду на участь в Агро-2019 підприємства: ТОВ «Оріхівсільмаш», ТОВ «Оріхівський завод сільськогосподарських машин «Агротех»,  «Бердянські жатки – сільгосптехніка»; ПАТ «Племзавод «Степний» — живі тварини; ПАТ «Карлсберг Україна», ТОВ «Українська дистрибуційна компанія», ТОВ «Квас Беверджиз», ТОВ «Балта», ПП «Молокозавод-Олком», ТОВ «Вільнянський молокозавод», ТДВ «Приазовський сирзавод», ТОВ «ПЖК-Запоріжжя», ПАТ «Мелітопольський м’ясокомбінат», ТОВ «Бердянські  ковбаси», ПрАТ «Племзавод «Степний», ТОВ «Гора Україна», ТМ «Хлібодар», ПАТ «Запорізький хлібокомбінат №1», ТОВ «Урожай», ПАТ «Запорізька кондитерська фабрика», ТОВ «ДЖИ ЕФ СІ» та ПАТ «Відрадненське», які представляють  продукцію харчової та переробної промисловості;  «Мелітопольська черешня та полуниця» — свіжі овочі, а також громадська організація «Рада жінок-фермерів».

На засіданні обговорювалася  номенклатура продукції і товарів, яку демонструватимуть аграрії, а також можливості наповнення експозиції з використанням друкованих та відеоматеріалів, які спрямовані на висвітлення пріоритетів діяльності агропромислового комплексу області. Члени оргкомітету також звернулися за допомогою до Запорізької торгово-промислової палати, яка у своїй роботі постійно співпрацює з підприємствами та має великий досвід організації виставкових заходів високого рівня.

(Visited 34 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *