Запорізька торгово-промислова палата запрошує бізнес-леді надихнутися рецептами успіху колег зі Львова

Запорізька торгово-промислова палата запрошує бізнес-леді надихнутися рецептами успіху колег зі Львова

17 грудня Запорізька торгово-промислова палата у партнерстві з Програмою розвитку ООН в Україні проведе Жіночий бізнес-форум. Програмою заплановані виступи бізнес-леді Запорізької і Львівської областей з власними успішними кейсами підприємництва, форум – це можливість отримати нові знання і ділові контакти, а також досвід, мотивацію і натхнення на подальший розвиток.

На форумі обговорюватимуться:

  • жіноче підприємництво,
  • проєкти підтримки і соціальна відповідальність бізнесу,
  • особистісно-професійний розвиток.

Запорізька торгово-промислова палата традиційно приділяє увагу розвитку жіночого підприємництва. Зокрема, Діловий клуб «Жіноча Ліга» об’єднує підприємиць, керівниць компаній, представниць освіти, громадських організацій, міжнародних програм. Формат Клубу дозволяє розширювати можливості та потенціал його учасниць, допомагає знаходити відповіді на актуальні питання, вирішувати бізнес-ситуації.

Під час Жіночого бізнес-форуму учасниці «Жіночої Ліги» презентують власні проєкти і бізнес-історії.

Про власний шлях до успіху в бізнесі та рецепти досягнення перемоги – у виступі власниці ТОВ «Укрфаворіт» Олени Ісаєвої.

Компанія «Укрфаворіт» – одна з найуспішніших у Запорізькому регіоні, лідер серед постачальників високоефективних матеріалів та інженерних рішень для ливарного виробництва в Україні.

До проведення форуму приєдналася Жіноча Ділова Палата України (м. Львів).

  • Про важливу місію з об’єднання представниць бізнесу, освіти, культури шляхом підтримки, навчання та професійного розвитку, проєкти підтримки жіночого підприємництва розповість президентка Жіночої Ділової Палати України Наталія Карпенчук-Конопацька.
  • Про власний шлях до успіху – історія львівської підприємиці Надії Гаталяк, засновниці Української Торгової Марки “Boitier124” – успішного бренду якісної елітної косметики.
  • Виступ Ірини Плахтій, сертифікованої коучки, віцеголови Вищої ради Міжнародного Клубу Успішних Жінок “Жінки України”, буде присвячено соціальній відповідальності бізнесу.
  • Корисні поради для тих, хто прагне в досконалості опанувати мистецтво говорити на камеру – від Ірини Климович, керівниці продюсерського центру «Кадрики».

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА ЗА ПОСИЛАННЯМ

Участь безкоштовна

ФБ-трансляція: https://www.facebook.com/events/455389175855600

Захід проводиться Запорізькою торгово-промисловою палатою в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств (Етап 2)”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і за підтримки Швейцарії

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *