Запорізька поліція проводить перевірку інформації про функціонування «наливайки»

Працівниками Комунарського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області в липні 2020 року  здійснювалися перевірки по заявам жителя  будинку по вулиці Святоволодимирівській. Він повідомляв, що його сусід за місцем мешкання здійснює незаконну  реалізацію спиртних напоїв.  Під час проведення перевірок, громадянин, на якого вказував заявник пояснив, що придбав самогон на ринку, та за місцем свого мешкання постійно його вживає зі своїми знайомими. За результатами вжитих поліцейськими заходів, сусіда заявника було притягнено до адміністративної відповідальності  за ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).

26.08.2020 року до Комунарського відділення поліції  знову надійшло повідомлення  про те, що по вулиці Святоволодимирівській, де раніше проводилась перевірка, торгують спиртом.

На місці події дільничні офіцери поліції опитали заявника, який пояснив, що останнім часом у нього відбувається конфлікт із сусідом. Виник він  у зв’язку з тим, що заявник неодноразово робив зауваження сусіду щодо продажу спиртних напоїв особам, які ведуть аморальний спосіб життя.

На даний час поліцейські здійснюють чергову  перевірку. Заяву громадянина зареєстровано до єдиного обліку подій.  Зібрані матеріали будуть направлені до Департаменту фіскальної служби в Запорізькій області, з метою прийняття рішення згідно ст.204 Кримінального Кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *