Запорізька поліція перевірила дотримання карантинних обмежень в закладах курортного містечка

Запорізька поліція  перевірила дотримання карантинних обмежень в закладах курортного містечка

Дільничні офіцери поліції Кирилівського відділення поліції  ГУ НП в Запорізькій області здійснили перевірки торгівельних та розважальних закладів в селищі Кирилівка, на Федотовій косі та косі Пересип на  дотримання карантинних обмежень, відповідних санітарних умов та забезпечення працівників засобами індивідуального захисту. За їх результатами виявлено ряд порушень діючого законодавства.

Так, в кафе по вулиці Бульвар Приморський під час обслуговування відвідувачів офіціант знаходився без захисної маски. Аналогічне порушення було виявлено в продовольчій крамниці на косі Пересип та в барі на Федотовій косі. Відносно власників вище зазначених закладів, складено адміністративні протоколи за  ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання – штраф 17 до 34 тисяч гривень та на посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень.

Правоохоронці під час рейдів роз’яснювали відпочиваючим громадянам   та власникам торгівельних і розважальних закладів вимоги Постанови Кабінету Міністрів України. № 392 про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом та етапів послаблення протиепідемічних заходів.

Однак, послаблення карантинних обмежень не означає їх відміну. Робота торгових та інших закладів поновлена і можлива за умови застосування засобів індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Правоохоронці  закликають громадян дотримуватися встановлених карантинних обмежень і попереджують, що на порушення правил, поліція буде активно реагувати в рамках діючого законодавства.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *