Запорізька область – у п'ятірці лідерів з формування спроможних ОТГ (офіційно)

Запорізька область – у п'ятірці лідерів з формування спроможних ОТГ (офіційно)

Відповідно до щомісячного моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування за станом на 10 листопада Запорізька область утримується в п’ятірці лідерів. Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

На сьогодні в області сформовано 57 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), у восьми з яких Центральною виборчою комісією на 22 грудня поточного року призначено перші місцеві вибори, у двох ОТГ — додаткові.

За даними моніторингу, область упевнено утримує перше місце за показниками: «Райони, не охоплені об’єднанням, приєднанням» — у кожному районі області створено об’єднані територіальні громади, «Покриття перспективними планами» (100%) та «Кількість територіальних громад, що не об’єдналися та не приєдналися» (30,8%). Друге місце — за показником «Площа спроможних громад (об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення)» (70,7%), третє — «Кількість населення об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення» (88,3%).

У моніторингу Міністерства розвитку громад та територій також проаналізовано, як реформується сфера адмінпослуг у громадах, соціальна і молодіжна політика, освітня і медична сфери, як будується інститут старост, розвивається міжмуніципальне співробітництво та інші дані секторальних реформ у контексті децентралізації.

Довідково.

Детально з результатами моніторингу можна ознайомитися за посиланням. 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *