Запорізька область отримала гуманітарний вантаж від великого бізнесу

Запорізька область отримала гуманітарний вантаж від великого бізнесу

Запорізька область отримала гуманітарний вантаж від великого бізнесу. Захід відбувся в обласній інфекційній лікарні.

Запорізький феросплавний завод передав для потреб запорізьких лікарень 17 електричних медичних аспіраторів.

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок подякував представникам соціально орієнтованого бізнесу, які підтримали ініціативу Президента України і надають необхідну допомогу лікарям і жителям нашої області.

 — Сьогодні ми отримали гуманітарну допомогу від бізнесу області. Запорізький завод феросплавів не залишився осторонь нагальних потреб та передає запорізьким лікарням нове обладнання для допомоги хворим, які знаходяться у несвідомому стані. Медичні аспіратори будуть використовуватись в хірургічних та реанімаційних відділеннях лікарень. Дякую запорізьким підприємствам, які надають своєчасну допомогу.  Сучасне медичне обладнання допомагає лікарям рятувати сотні та тисячі життів. На сьогодні свої зусилля об’єднали представники влади, бізнесу, благодійники. Лише разом ми зможемо подолати сучасні виклики пандемії, які стали перед нами та перед світом, — наголосив голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

 В. о. голови правління АТ Запорізький завод феросплавів з персоналу Олександр Ратніков зазначив, що це перший, проте не останній гуманітарний вантаж від підприємства.

— Запорізький завод феросплавів не може залишатися осторонь тих проблем, з якими наразі стикається медицина, у тому числі у Запорізькій області. У нас працює 3 тисячі запоріжців і ми працюємо для Запоріжжя. Заводчанами прийнято рішення щодо передачі медичного обладнання до лікарень області. Медичні аспіратори – це прилади для відводу рідини з легенів хворих, які непритомні. Також найближчим часом планується постачання медичного одягу, засобів захисту, апаратів штучної вентиляції легенів та іншого медичного обладнання. Ми впевнені, що, за необхідності, це обладнання допоможе зберегти здоров’я та життя запоріжців, — зазначив Олександр Ратніков.

Планується розподіл обладнання наступним чином: Запорізька обласна клінічна інфекційна лікарня – 4, Мелітопольська багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги – 4, Бердянське територіальне медичне об’єднання – 3, Дніпрорудненська багатопрофільна міська лікарня – 3, Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування – 3 медичних аспіратори.

Головний лікар Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні Володимир Шинкаренко повідомив, що на сьогодні всі питання з придбанням обладнання чи ліків оперативно вирішуються. Також він запевнив, що за підтримки обласної влади забезпечено усім необхідним обладнанням обласну інфекційну лікарню. Тривають перемовини з представниками бізнесу й депутатського корпусу та відпрацьовується механізм надання необхідної медичної допомоги та сертифікованих медичних товарів.

На 10:00 8 квітня у Запорізькій області зареєстровано 45 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Одужало семеро пацієнтів, всі вони виписані з лікарні. Летальних випадків не зафіксовано.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 17 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *