Запорізька обласна рада працює в штатному режимі

Запорізька обласна рада працює в штатному режимі

Інформація про запровадження карантину в будівлі Запорізької обласної ради, розповсюджена окремими засобами масової інформації, зокрема, сайтом газети «Запорозька Січ», не відповідає дійсності.

Як вже повідомлялось, через позитивний результат тесту на коронавірус COVID – 19, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак знаходиться на лікарняному. Згідно п. 6 ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування», повноваження голови відповідної ради за відсутності голови ради здійснює перший заступник голови обласної ради на підставі його розпорядження.

Алгоритм роботи Запорізької обласної ради залишається незмінним: обласна рада, її виконавчий апарат займається підготовкою до проведення позачергової сесії Запорізької обласної ради.

При цьому в апараті Запорізької обласної ради вжито превентивні заходи безпеки. Частина співробітників перебувають у тарифних відпустках. Ті працівники, які виконують свої трудові зобов’язання, готові забезпечити проведення позачергової сесії Запорізької обласної ради.

— Запорізька обласна рада – орган місцевого самоврядування, від оперативності і злагодженості роботи якого залежить життя одного мільйона семиста тисяч жителів області, функціонування десятків закладів охорони здоров’я, інших важливих служб і підприємств інфраструктури. Зараз перед депутатським корпусом стоїть непросте завдання. Перш за все, дофінансувати службу «швидкої допомоги», обласну інфекційну лікарню, інші заклади охорони здоров’я, які вже стали щитом на захисті здоров’я запоріжців від коронавірусу. Бережіть себе і залишайтесь вдома. Після завершення карантинного періоду на кожного працездатного запоріжця чекає робота і відновлення економічного потенціалу Запорізької області, — зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Сподіваємось, мас-медіа візьмуть до уваги ситуацію, яка склалась в країні і в регіоні, і не розповсюджуватимуть недостовірну інформацію.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *