Запоріжжя долучається до космічних технологій

Запоріжжя долучається до космічних технологій

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков провів зустріч із представниками громадської організації «Association Noosphere» (м. Дніпро), яка має наміри відкрити у Запоріжжі Noosphere Engineering School.

Як пояснили представники Noosphere, Noosphere Engineering School – це мережа інноваційних лабораторій, орієнтована на студентів, створення якої ініціював Макс Поляков, доктор економічних наук, бiзнесмен та засновник космічної компанії Firefly Aerospace. Отже, ця громадська організація зацікавлена у співпраці з університетами Запорізької області та науковими осередками. Подібні заклади вже функціонують в Дніпрі, Києві, Рівному, Житомирі, Черкасах. Сьогодні представники Noosphere ведуть перемовини із ректорами і лідерами науково-інженерних осередків вишів про відкриття лабораторії у Запоріжжі.

— Мета проєкту – створення продукту за підтримки експертів Noosphere, викладацького та наукового складу університетів Запоріжжя. Наша молодь повинна мати можливість працювати не на закордонних замовників, а для себе, для своєї країни, розвивати інженерну галузь України. Для цього ми готові інвестувати не тільки кошти, а й знання і досвід своїх експертів, — зазначила фахівець із корпоративних комунікацій Noosphere, Єлізавета Бреус.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

 

(Visited 87 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *