Запоріжцям нагадують: скоро – Дні гостинності!

Запоріжцям нагадують: скоро – Дні гостинності!

Дні гостинності у Запоріжжі – це очікувана подія для власників, менеджерів та працівників закладів розміщення, рестораторів, професіоналів туристичного бізнесу і тих, хто хоче знати останні новини світу гостинності.

Найбільший туристичний форум регіону повертається у новому форматі, пропонуючи нове бачення.

Протягом чотирьох днів на різних  тематичних секціях відбуватимуться виступи професіоналів готельної і ресторанної справи, представників туристичних медіа та маркетинг-гуру, людей, які створюють тренди і рухають індустрію вперед.

  • Дводенна школа гідів від Асоціації гостинності України
  • Музейний форум
  • Форум рестораторів
  • Форум готельєрів
  • Brand & Brand Форум

Панельні дискусії, що відбуватимуться на 5 різних локаціях дадуть можливість всебічно та якомога повніше охопити всі ключові питання сфери туризму в Україні. Цьогоріч майданчиками форуму стануть:

— Туристичний Інформаційний Центр

— Запорізький обласний краєзнавчий музей

— Ресторан клуб Мануфактура Розенталь

— готель Khortitsa Palace

Гості матимуть змогу обрати секції відповідно до своїх вподобань, а спеціалізований формат обговорень гарантує найкращий рівень взаємодії між експертами і професіоналами туристичного ринку.

Дні гостинності у Запоріжжі – це актуальні теми, що відображають галузеві тенденції, це жваві обговорення, що стають імпульсом руху для нових проектів, це експертні думки і висновки, що визначають перспективи для туристичного світу і HoReCa.

«Hospitality days Zaporizhzhia 2019» означатимуть не лише корисні дискусії, зустрічі і виступи, але і можливість нагадати про цінність подорожей і туризму для нашої економіки, бізнесу, особистого відчуття світу.

 

 

 

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *