Запоріжців запрошують ближче ознаймитися з системою id.gov.ua

Запоріжців запрошують ближче ознаймитися з системою id.gov.ua

За 2020 рік понад вісім мільйоні українців авторизувалися у системі id.gov.ua. У системі ICEI id.gov.ua стали доступними 56 схем е-ідентифікації. Про це за матеріалами урядового порталу повідомляє Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

“Міністерство цифрової трансформації запустило оновлену платформу, яка надає зручну та безпечну електронну ідентифікацію за допомогою електронних підписів, Mobile-ID та BankID: https://id.gov.ua . Завдяки цій системі отримувати електронні послуги ще простіше і швидше, використовуючи кваліфікований електронний підпис.

Система допоможе отримувати публічні послуги онлайн, користуватися електронним документообігом та спростить ведення бізнесу”, – йдеться у повідомленні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА запрошує запоріжців ознайомитися із усіма можливостями електронного підпису та розібратися із тим, як поводитися з персональними даними. Це можна здійснити завдяки освітнім серіалам (14 серій по вісім хвилин) на платформі Дія.Цифрова освіта.

Освітній серіал “Персональні дані”.

Освітній серіал “Електронний підпис”.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *