За втручанням прокуратури територіальній громаді повернуто земельну ділянку

Органи прокуратури області продовжують вживати заходи прокурорського реагування на відновлення законності у сфері додержання законодавства органами місцевого самоврядування при наданні земельних ділянок сільськогосподарського призначення фермерським господарствам.

Як встановлено прокуратурою, однією з сільських рад Якимівського району у порушення вимог земельного законодавства у 2014 році прийнято рішення про надання фізичній особі земельну ділянку площею 55 га та вартістю понад 65 млн. грн. для створення фермерського господарства.

Так, рішенням господарського суду Запорізької області задоволено позов Мелітопольської місцевої прокуратури до селищної ради Якимівського району Запорізької області та фермерського господарства про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та її повернення.

Таким чином, за результатами розгляду справи, судом підтверджено обґрунтованість доводів прокурора про неправомірне надання в оренду фермерському господарству земельної ділянки поза конкурсною процедурою у порушення конституційного принципу рівності доступу до земельних ресурсів.

Земельну ділянку, яка перебувала в незаконному користуванні протягом майже 5 років повернуто територіальній громаді.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *