За розповсюдження метадону в Бердянську - до 8 років позбавлення волі

Бердянською місцевої прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні  за ч.1 ст.307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

8 березня поточного року мешканця м.Жмеринка, Вінницької області затримано працівникам поліції у м.Бердянськ за зберігання наркотичних речовин з метою подальшого збуту. У підприємливого ділка вилучили вилучено фольговані  згортки з наркотичним засобом – метадон, які останній збував шляхом закладок.

За наслідками проведення комплексу слідчих (розшукових) дій зловмисника було затримано на підставі ст.208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.307 КК України.

 Наразі  до суду направлено клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Ухвалою слідчого судді клопотання задоволено підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває. Правопорушнику загрожує від 4 до 8 років позбавлення волі.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *