За рахунок бюджету Бердянської ОТГ виділено кошти на придбання медичного обладнання

За рахунок бюджету Бердянської міської об’єднаної територіальної громади виділено додаткові кошти у сумі 1 млн. 210 тис. грн. на придбання медичного обладнання для КНП «БТМО» (апарат штучного вентилювання легенів, модульний монітор, дефібрилятор-монітор, електрокардіограф тощо) задля забезпечення заходів з попередження можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. Таке рішення було прийнято сьогодні, 19 березня, на позачерговій сесії міської ради, яке провів міський голова Володимир Чепурний.

Також для забезпечення комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я засобами індивідуального захисту (для персоналу, який залучається до попередження можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19), медикаментами, виробами медичного призначення та дезінфікуючими засобами віділено 1 млн. грн (з яких для КНП «БЦМСД» — 300 000,00 грн. та для КНП «БТМО» — 700 000,00 грн.), і на суму 440 000,00 грн. за рахунок економії коштів, передбачених на оплату комунальних послуг КНП «Бердянське територіальне медичне об’єднання», будуть придбані засоби індивідуального захисту, медикаменти та дезінфікуючі засоби. Тож загалом депутати міської ради підтримали виділення з місцевого бюджету 2 млн.650 тис. грн.

Як відзначила депутат міської ради Ксенія Буханова, фінансова підтримка лікарняних закладів з місцевого бюджету дуже потрібна, але, у зв’язку з проблемами на ринку засобів індивідуального захисту, колі ціни зростають кожного дня і не можливо придбати необхідні засоби без передплати, час плине, а загроза зростає. Тому слова вдячності народному депутату України Олександру Пономарьову та підприємтву АЗМОЛ, які вже надали фінансову допомогу по 250 тис. грн.

“Засобів індивідуального захисту для лікарів катастрофічно не вистачає, а ціна невиправдано зростає щодня, і їх ще не можливо придбати, а лікарі перші на лінії контакту, тож ми повинні їх захисти”, — відзначив Дмитро Єгоров. “Я вдячний за вже надану допомогу від народного депутата та підприємства АЗМОЛ, завдяки яким вже скоро лікарня отримає 1000 комплектів ізоляційних халатів і рукавичок з довгим рукавом, 20 000 пар гумових рукавичок, 400 респіраторів другого класу, кілька сотень ізоляційних костюмів, та багато іншого. А також за кошти АЗМОЛу буде придбано 400 тестів імуноглобуліну М і 400 тестів імуноглобуліну G для тестуванням пацієнтів з підозрою на коронавірус на місці”.

(Visited 21 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *