За два тижні на зимувальних ямах зафіксовано 66 порушень правил рибальства

За два тижні на зимувальних ямах зафіксовано 66 порушень правил рибальства

Як повідомляє управління Держрибагентства у Запорізькій області, з початку заборони лову водних біоресурсів на зимувальних ямах [ з 1 листопада 2020 року] державні інспектори Запорізького рибоохоронного патруля оформили 52 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (рибальство на заборонених ділянках або порушення ведення документації рибопромисловими організаціями), 10 за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та три протоколи за ч. 1 ст.88-1 КУпАП (реалізація водних біоресурсів без документів, передбачених законодавством). В ході проведення превентивних заходів по попередженню грубих порушень правил рибальства складено один акт вилучення безхазяйного майна. До рішення суду вилучено 48 кг снулої риби, з яких 23 кг в місцях реалізації водних біоресурсів. Загальні збитки, завдані правопорушниками рибному господарству склали 8 092 грн.
Для прикладу, 3 листопада в ході перевірки місць реалізації водних біоресурсів у м. Запоріжжя по проспекту Соборному зафіксовано факт реалізації 15 кг товстолобика на які реалізатор не зміг надати будь-яких документів. За даним фактом складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Риба вилучена до рішення суду.
10 листопада в результаті рибоохоронного рейду в акваторії Каховського водосховища, поблизу с. Водяне Кам’янка-Дніпровського району Запорізької області викрито правопорушника, який здійснював незаконний вилов риби сіткою у брід. У такий спосіб правопорушник добув 7 кг риби: 30 екз. тиляпії, 2 екз. ляща, сазан 1 екз. Збиток, завданий рибному господарству, склав 1 156 грн.
На особу оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітка та незаконно добуті водні біоресурси вилучені до рішення суду.
Довідкова інформація:
В Управлінні Держрибагентства у Запорізькій області функціонує цілодобова «гаряча лінія»: (067)-622-04-66. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *