За допомоги депутата облради Південний мікрорайон Запоріжжя стає центром арт-об’єктів

За допомоги депутата облради Південний мікрорайон Запоріжжя стає центром арт-об’єктів

Чергову акцію з благоустрою дворової території провів депутат Запорізької обласної ради Єгор Семенков у Південному мікрорайоні Запоріжжя. Разом із жителями будинку №15 по вулиці Стешенка було приведено до ладу дитячий майданчик, де зазвичай збираються десятки дітлахів, їхні батьки і бабусі та дідусі.

Забезпечивши ініціативну групу ОСББ відсівом для облаштування майданчика, матеріали для фарбування металевих та гумових конструкцій, лавочки під деревами та тент для пісочниці, аби малеча мала змогу гратися у піску навіть у сонячні дні, Єгор Семенков разом з ініціативною групою двору створили унікальний для Південного мікрорайону, та й для всього Запоріжжя арт-об’єкт. Вивчивши думку малюків та їхні вподобання, дорослі сконструювали на майданчику автомобіль, мотоцикл, сферу та інші фігури, які не тільки мають ексклюзивний вигляд, а й виступають своєрідним тренажером для малюків.

— Наша мрія – зробити Південний мікрорайон центром арт-об’єктів. На прикладі Стешенка, 15 ми довели, що за невеликі кошти можна створити унікальні території для відпочинку різних поколінь. До того ж, ми разом із людьми продумали варіанти фотозони, яка може стати центром тяжіння для тих, хто хоче собі яскраві фотографії і позитивні емоції. Наше глобальне завдання – навести порядок в Запоріжжі, — зауважив перший заступник голови Запорізької обласної ради, депутат Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Після презентації оновленого дитячого майданчика Єгор Семенков разом із жителями цього та сусідніх дворів обговорили плани з розвитку територій, прилеглих до їхніх будинків.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *