Оголошено номінантів премії YUNA 2020
16 грудня у готелі Hilton Kyiv відбулося оголошення номінантів дев’ятої національної музичної премії YUNA 2020.
Було названо претендентів у 16 категоріях.
Ще в одній номінації – “Найкращий менеджмент артиста”, список претендентів був зформований оргкомітетом премії.
До нього, за традицією, увійшли менеджери та компанії, які працюють з номінантами YUNA у категоріях “Найкраща виконавиця”, “Найкращий виконавець”, “Найкращий поп-гурт”, “Найкращий рок-гурт”.
Повний список номінантів:
Найкраща пісня:
Время и Стекло – Дим
The HARDKISS – Жива
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – Зорі запалали
NK – Обіцяю
Jerry Heil – Охрана, отмєна
Найкраща виконавиця:
Alina Pash
alyona alyona
Jerry Heil
MARUV
NK
Найкращий електронний хіт:
MOZGI – Digitalization
MARUV – Siren Song
ONUKA – ZENIT
ONUKA – Хащі
DILEMMA – Шаленій
Найкращий поп-гурт:
DILEMMA
KADNAY
KAZKA
MOZGI
YUKO
Время и Стекло
Найкращий естрадний хіт:
Павло Зібров – Вуса-бренд
ДОРОШ – Де ти є
Оля Полякова – Любовница
Олег Винник – Роксолана
Олег Винник – Наталя-Наталі
Ірина Федишин – Хочу на Мальдіви
Найкращий відеокліп:
NK – Elefante
Антитіла – HELLO
MONATIK – LOVE IT Ритм
Бумбокс – ДШ
The HARDKISS – Жива
The HARDKISS – Коханці
Найкращий дует:
TAYANNA & LAUD – Без тебе
Бумбокс & Тіна Кароль – Безодня
Голос води – The Maneken, ONUKA, DakhaBrakha, Katya Chilly
Jamala & Jah Khalib – Кохаю
alyona alyona & Alina Pash – Падло
Найкраща пісня для фільму:
Антитіла – Lego (“Я, ти, він, вона”)
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – Колискова (“Заборонений”)
Океан Ельзи – Перевал (“Захар Беркут”)
DakhaBrakha – Пливе човен (“Вулкан”)
Христина Соловій – Холодно (“Крути 1918”)
Відкриття року:
alyona alyona
Jerry Heil
KHAYAT
YOURA
КОРРУПЦИЯ
Найкращий виконавець:
ALEKSEEV
Макс Барських
MELOVIN
MONATIK
Артем Пивоваров
Сергій Бабкін
Найкраща пісня іншою мовою:
NK – Elefante
MONATIK – LOVE IT Ритм
MARUV – Siren Song
Бумбокс – ДШ
Макс Барських – Неземная
Найкращий хіп-хоп хіт:
MOZGI – 999
YOURA – Praktika
alyona alyona & Alina Pash – Падло
MamaRika – Проліски
alyona alyona – Пушка
Інший формат:
Dakh Daughters
MOTANKA
SINOPTIK
Вагоновожатые
ЛУНА
Найкраще концертне шоу:
Макс Барських – 7
MONATIK – LOVE IT Ритм
Антитіла – HELLO
Время и Стекло – VISLOVO
Оля Полякова – Королева ночи. На бис
Найкращий альбом:
Макс Барських – 7
Антитіла – HELLO
MONATIK – LOVE IT Ритм
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – Мільярди
alyona alyona – Пушка
Найкращий рок-гурт:
O.Torvald
Pianoбой
Антитіла
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
Бумбокс
Найкращий менеджмент артиста:
COBRAMUSIC – Alekseev
Kontramarka – DILEMMA
MAMAMUSIC, NIKITIN Talent Management – KAZKA
Masterskaya – YUKO
MONATIK Corporation – MONATIK
MOZGI GROUP – MOZGI, Время и Стекло
NICE2CU – NK
Prymat Records – O.Torvald
Secret Service EA – Jerry Heil, MAX BARSKIH
YULA Company – Артем Пивоваров, Сергій Бабкін
Андрій Іноземцев – Alina Pash
Аліса Хачатрян, Євген Горюнов, Наталія Крикун, Катерина Пилипчук, Максим Ткаченко, Олег Ходачук – БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
Артем Козуб, Дарина Пушенко, Христина Пшик – MELOVIN
Віталій Харенко, Володимир Ващенко, Олексій Согомонов, Ольга Черткова (Музика для мас) – Бумбокс
Марія Куликова – Pianoбой
Менеджмент alyona alyona – alyona alyona
Олександр Корсун – MARUV
Олена Гармаш, Сергій Вусик – Антитіла
Олена Коляденко – KADNAY