Выиграв в трех четвертях, запорожцы уступают Киев-Баскету

Выиграв в трех четвертях, запорожцы уступают Киев-Баскету

“Київ-Баскет” – БК “Запоріжжя” 88:83 (30:10, 21:22, 11:23, 26:28)

Київ-Баскет: Латкович (18 + 9 підбирань + 9 передач + 4 перехоплення), Крік (32 – 4 втрати), Крутоус (16 + 7 підбирань + 5 передач), Нванкво (4 + 5 підбирань), Челован (5) – старт; Луценко, Сандул (5), Носков (0 + 4 підбирання), Петров (8), Горобченко

Головний тренер: Євген Мурзін

Запоріжжя: Холтон (29 – 5 втрат), Кондраков (5), Мироненко (0 + 3 підбирання), Хілл (27 + 10 підбирань), Пресслі (4 + 4 підбирання) – старт; Буц (5 + 4 підбирання), Овдєєнко, Тарасенко (2), Трент (11 + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення – 5 втрат)

Головний тренер: Валерій Плеханов

Дві перемоги під час виїзного турне “Черкаси – Київ” було завданням надскладним. Виснажливий та вкрай важкий матч із “Мавпами” забрав не тільки багато сил, а й звузив ротацію запорізького клубу – лазарет команди поповнив Максим Теряник. Із травмою змушений був грати в столиці Олександр Тарасенко. Проблеми гостей плавно перейшли і на майданчик. Стартова чверть стала багато в чому визначальною. Запоріжців, відверто кажучи, у гру не потрапили. “Київ-Баскет” переважав візитерів за всіма статтями – подвійна перевага на підбираннях, втричі менше втрат, подвійна перевага у реалізації кидків з гри. Так, лише двоє баскетболістів “Запоріжжя” набирали очки протягом чверті. Кіндалл Хілл та Майкл Холтон поповнили командну скарбницю на скромні десять очок, тоді як кияни настріляли втричі більше, демонструючи пристойні цифри з периметру, де високий клас показав Моріс Крік (3/4 – 75%). Команда Євгена Мурзіна зробила вагому заявку – 30:10.

Другу чверть запоріжці вже виграли, але проблеми у захисті не зникли. Гостям вдалося покращити відсоток реалізації кидків, однак дальня артилерія працювала погано (1/12 – 8%). Максимальна перевага “Київ-Баскета” досягала позначки “+21”, а одразу троє гравців мали десять і більше набраних очок. Беззаперечним лідером був Моріс Крік (19 очок). У запоріжців найбільше тероризували суперника ті ж Кіндалл Хілл (13 очок) та Майкл Холтон (11 очок). Загальна перевага столичної команди залишалася відчутною – 51:32.

Далі стало куди цікавіше. Зібравши всю волю в кулак, підопічні Валерія Плеханова почали тяжкий шлях нагору. Різниця “Київ-Баскета” почала танути – спочатку до 13 очок, потім завдяки діям Майкла Холтона, який набрав у третій чверті десять очок, гості підступилися ще ближче – 60:52. Запоріжці відчули момент – запрацював підбір, зникли невимушені помилки, захист помітно зміцнів. За чверть була допущена єдина втрата. Це віщувало киянам дуже непростий фінал поєдинку, де із “+21” залишилося “+7”. Майкл Холтон став лідером команди у показнику результативності (21 очко), зрівнявшись за цифрами із Морісом Кріком. Холтону не вистачало підтримки збоку інших снайперів – Андрія Мироненка та Юрія Кондракова, які не мали у своєму активі жодного дального влучання.

У вирішальній чверті погоня за киянами продовжилася. Запоріжці все ближче підкрадалися до мети і після “енд вану” Маліка Трента рахунок став 64:60. Перед “Київ-Баскетом” нависла загроза розпрощатися із перемогою, що була фактично у кишені, тому підопічні Євгена Мурзіна своєчасно збадьорилися. Посадивши на фол-трабл Трента і Пресслі, кияни дистанціювалися на відстань у десять очок – 73:63. Дальнім влучанням Моріс Крік відправив суперника на вимушений тайм-аут. Після хвилинної паузи Мілош Латковіч засвітив “+13” для господарів за три з половиною хвилини до кінця поєдинку. Але вірити у перемогу було ще зарано. Майкл Холтон зробив неможливе. Своїм “енд ваном” він розпочав ривок, який завершився його ж реалізованими штрафними. Так, за одну хвилину і 15 секунд до завершення гри рахунок став 82:80. “Клатч тайм” кияни провели краще. На два очки В’ячеслава Петрова, Кіндалл Хілл відповів «енд ваном» – 85:83 менше ніж за півхвилини до кінця. Атака “Київ-Баскета” завершилася реалізованими штрафними Мілоша Латковіча, тоді як у Трента була зафіксована пробіжка. Одного очка з лінії від Моріса Кріка господарям вистачило, щоб втримати непросту перемогу – 88:83.

Наступні матчі баскетболісти “Запоріжжя” проведуть вдома 17 і 19 січня проти “Дніпра” та “Політехніка” відповідно. 

На ці матчі квитки можна придбати завчасно у касах та на сайті агентства http://musin.zp.ua.

(Visited 17 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *