Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Kirillovka-fest» визначив переможців

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Kirillovka-fest» визначив переможців

На березі Азовського моря відбулося справжнє свято мистецтва – смт Кирилівка гостинно зустрічало гостей IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Kirillovka-fest». Організаторами заходу виступили Кирилівська селищна рада, Департамент культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА, КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтв» Запорізької обласної ради та інші.

Понад 140 колективів та індивідуальних учасників змагалися протягом декількох днів в інструментальному, хореографічному, оригінальному, вокальному та декоративно-прикладному видах мистецтв. До складу журі увійшли висококваліфіковані майстри, артисти, працівники культури та педагоги, хореографи та вокалісти. з м. Київ, м. Запоріжжя та м. Мелітополь.

Усі 5 фестивальних днів проходили із дотриманням карантинних вимог та норм: кожного дня відвідувачам і учасникам оглядів проводився температурний скринінг, усі були забезпечені медичними захисними масками, медпрацівники стежили за проведенням усіх необхідних процедур.

Окрім виступів конкурсантів на фестивалі був проведений майстер-клас на тему «Секрети успішного ведення документації клубних формувань».

П’ятиденний марафон творчих номерів та робіт завершився великим гала-концертом, який проходив на сцені Кирилівського селищного будинку культури №2 та нагородженням переможців.

Гран-прі IV Всеукраїнського фестивалю» Kirillovka-fest» отримали:

  • зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Веселкові барви (м. Оріхів);
  • зразковий самодіяльний ансамбль танцю «Цвіт» — народна стилізація (с. Семенівка);
  • народний аматорський ансамбль пісні «Сударушки» (м. Приморськ);
  • вокальний квартет «Назад в будущее» (Семенівський СБК).

Фото надані КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтв» ЗОР

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *