Всемирный банк дает Украине $135 миллионов на медицину и противодействие коронавирусу

Всемирный банк дает Украине $135 миллионов на медицину и противодействие коронавирусу
 
Всемирный банк предоставит Украине $135 млн на модернизацию сектора здравоохранения и противодействии эпидемии коронавируса COVID-19.

Такое решение принято во время переговоров официальных делегаций Украины и Всемирного банка, сообщает в Facebook Национальная служба здоровья.

Україна отримає 135 мільйонів доларів США від Світового банку на модернізацію сектору охорони здоров’я та протидію епідемії COVID-19. Таке рішення прийнято під час перемовин офіційних делегацій України та Світового банку.

Із загальної суми коштів передбачено:
— 50 млн $ — для поповнення державного бюджету за результатами впровадження реформи системи охорони здоров’я та зміцнення потенціалу Національної служби здоров’я України;
— 35 млн $ — на заходи посилення захисту населення та протидії поширенню епідемії COVID-19;
— 45 млн $ — на закупівлю сучасного обладнання для відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги та посилення спроможності лікарень надавати якісну допомогу при інсультах в регіонах України.

Кошти будуть надаватися як додаткове фінансування проекту Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей, який впроваджується Міністерство охорони здоров’я України за підтримки World Bank Ukraine з 2015 року.

На изображении может находиться: текст
 
facebook.com/nszu.ukr/photos/a.398047274007029/834373663707719/?type=3&theater
(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *