Впродовж 2020 року на гарячу лінію Запорізького рибоохоронного патруля надійшло 149 звернень громадян

Впродовж 2020 року на гарячу лінію Запорізького рибоохоронного патруля надійшло 149 звернень громадян

За даними Держрибагентства у Запорізькій області, впродовж 2020 року на «гарячу лінію» Запорізького рибоохоронного патруля надійшло 149 звернень громадян, з яких 114 щодо можливих порушень правил рибальства або торгівлі водними біоресурсами.
В результаті перевірки інформації, державні інспектори оформили 20 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП, 17 за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 3 за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Також оформлено 13 актів вилучення безхазяйного майна. Всього вилучено 32 заборонених знаряддя лову та 1 транспортний засіб. Нараховано збитків, завданих рибному господарству, на суму 5 984 грн.

В ході проведених перевірок інформація, викладена у 53 повідомленнях не підтвердилась.

Нагадаємо, що в Управлінні Держрибагентства у Запорізькій області функціонує цілодобова «гаряча лінія»: (067)-622-04-66. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація:

Реєстрація звернень громадян на «гарячу лінію» має свою, встановлену законодавством, процедуру. Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути обов’язково зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання тощо. Відповідно, якщо ви не надаєте таку інформацію – немає змоги зафіксувати ваше звернення. Детальніше зі складовими ефективного реагування на звернення можна ознайомитись за посиланням.

(Visited 24 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *