Володимир Буряк: «Аеропорт є і буде власністю запорізької громади»

Володимир Буряк: «Аеропорт є і буде власністю запорізької громади»

Новий термінал Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» побудовано за кошти запорізької громади. Тому міська влада твердо стоятиме на позиції, що запорізький аеропорт є та залишиться власністю запорізької громади. На цьому наголосив міський голова Володимир Буряк коментуючи на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» останні події навколо Міжнародного аеропорту «Запоріжжя».

Міський голова Володимир Буряк на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» відзначив, що у Міжнародному аеропорту «Запоріжжя» дійсно відбулася виїмка документів, що не стало великою несподіванкою. Адже з самого початку будівництва нового пасажирського терміналу запорізький аеропорт привертав постійну увагу. Особливо ситуація загострилася на заключному етапі будівництва, коли в міністерствах заговорили про передачу аеропорту в концесію.

– Але! Я повторюю ще раз: новий термінал запорізького аеропорту побудований на гроші запорізької громади! Тому хочу заспокоїти всіх запорожців – аеропорт ми не віддамо! Впевнений, що депутати міськради мене підтримають, – наголосив Володимир Буряк.

Міський голова Володимир Буряк відзначив, що складно прогнозувати як розгортатимуться подальші події навколо аеропорту, як і назвати справжні мотиви організаторів обшуків. При цьому не можна виключати політичних бажань заблокувати роботу аеропорту та зірвати пуск нового терміналу в березні.

– Час покаже, але обшуки мене не залякають і я твердо стоятиму на позиції того, що аеропорт є і буде власністю запорізької громади, і відібрати його ніхто не зможе, – підкреслив Володимир Буряк.

(Visited 25 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *