Воины 55-ой отдельной артиллерийской бригады «Запорожская Сечь» вернулись из зоны ООС в Запорожье (фото, видео)

Воины 55-ой отдельной артиллерийской бригады «Запорожская Сечь» вернулись из зоны ООС в Запорожье (фото, видео)

У місті Запоріжжя відбулись урочистості з нагоди повернення у пункт постійної дислокації військовослужбовців 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» після виконання бойових завдань у зоні проведення Операції об`єднаних сил.

на фото начальник управления ракетных войск и артиллерии оперативного командования «Восток», полковник Сергей Мусиенко

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам`ять тридцяти трьох військовослужбовців бригади, які загинули у боях за незалежність і територіальну цілісність України у 2014 – 2017 роках. З душевним словом до запорізьких артилеристів звернулась мати військовослужбовця бригади, солдата Віктора Катанова, що загинув при виконанні бойового завдання під Старобешевим у 2014-му році, Марія Катанова.

Під час ротації 2019 – 2020 років 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ», на щастя, не понесла бойових втрат. Окрім бойових чергувань, запорізькі артилеристи неодноразово брали участь у тактичних навчаннях на одному з полігонів Донеччини, а три артилерійські розрахунки систем 2А36, 2А65 та МТ-12 нашої бригади за результатами змагань стали найкращими серед артилерійських розрахунків Об`єднаних сил.

Після восьмимісячної ротації на артилеристів чекають довгоочікувані відпустки. Після цього особовий склад бригади проходитиме бойове залагодження на полігонах країни, щоб знову за наказом вирушити на Донбас.

Воины 55-ой отдельной артиллерийской бригады «Запорожская Сечь» вернулась из зоны ООС в Запорожье

Командир бригады, полковник Роман Качур

Фото, видео Сергей Томко МИГ

 

(Visited 158 times, 2 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *