Вмикаємо радіо! Сьогодні, об 11.00, Україна пише радіодиктант єдності

Сегодня Украина пишет радиодиктант единства
Сегодня в День украинской письменности и языка 18-й радиодиктант единства будет звучать на волне Первого канала UA: Украинское радио.

Об этом сообщает UA: Суспільне мовлення.

https://suspilne.media/cdn/1/image/2018/11/06/67ad99f6b8ee12b1d42368d3ee31c956.jpg

#пишеморазом — до радіодиктанту єдності долучаться в усіх куточках країни

18-й радіодиктант єдності, який звучатиме на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо 9 листопада — у День української писемності й мови, підтримають і в регіонах, адже офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом.

Знайти потрібну частоту Українського радіо у вашому регіоні можна за посиланням.

Офіси кількох регіональних філій Суспільного цьогоріч стануть основною локацією для написання диктанту:

  • UA: ВІННИЦЯ (м. Вінниця, вул. Театральна, 15)
  • UA: ЖИТОМИР (м. Житомир, вул. Театральна, 7)
  • Запорізька філія (м. Запоріжжя, вул. Олександра Матросова, 24-а)
  • Хмельницька філія (м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92)

Написати диктант разом із колективом UA: ВІННИЦЯ у ньюзрумі філії Суспільного уже зголосились студенти, викладачі вінницьких вишів, громадські активісти.

«Ми маємо на меті не перевірити свої знання української мови, не просто стати локацією для написання диктанту — ми прагнемо об’єднатись навколо мови», — сказав продюсер Вінницької філії Суспільного Віктор Мозалевський.

У ранковому шоу UA: ЖИТОМИР відбудеться телеміст із Миколаївською філією Суспільного. Обговорюватимуть важливість знання державної мови, продемонструють житомирську локацію, підготовлену для написання диктанту єдності, участь у якому запрошують взяти не лише працівників філії, а й усіх охочих. Ще одним місцем для написання радіодиктанту є Житомирська обласна юнацька бібліотека.

«Колектив Запорізької філії Суспільного писатиме радіодиктант уже втретє. Торік ми запрошували друзів, міських активістів, волонтерів, спікерів програм, аби вони разом із нами розділили цю радість», — розповіла продюсерка Запорізької філії Суспільного Наталія Андреєва.

«Очікуємо, що в нас до диктанту єдності долучаться представники нацменшин краю. Усі запрошені — це представники культурної еліти Поділля», — пояснила подюсерка Хмельницької філії Суспільного Любов Тімкова.

Із нагоди Дня української писемності й мови в телерадіоефірах філій Суспільного заплановано тематичні студійні обговорення з мовознавцями, літераторами, філологами, істориками та краєзнавцями.

UA: ВОЛИНЬ висвітлюватиме подію з Луцького навчально-виховного комплексу №9, учні й викладачі якого писатимуть радіодиктант єдності. Напишуть диктант і новинарі Волинської філії Суспільного.

У Дніпрі для написання диктанту від UA: Українське радіо усіх охочих запрошує НТУ «Дніпровська політехніка» (пр-кт Яворницького, 19, 3-й корпус, аудиторія 17-а).

«Святкування Дня української писемності та мови розпочнеться в НТУ «Дніпровська політехніка» вже о 08:00. Наші журналісти робитимуть пряме включення в ефір ранкового шоу «51 телеканалу». А об 11:00 команда Суспільного Дніпра разом зі студентами писатиме радіодиктант, слухаючи його на частоті 87,5 FM «Радіо Дніпро», — сказала продюсерка Суспільного мовника Дніпра Оксана Цибуля.

Цього року одесити перевірятимуть свою грамотність у читальній залі Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського. Протягом року саме туди приходять охочі вивчити українську мову на безкоштовні курси. Для написання Диктанту в бібліотеку завітають курсанти Інституту Військово-Морських Сил України Національного університету «Одеська морська академія» та ліцеїсти Військово-морського ліцею.

У Львові є 2 локації, де можна написати радіодиктант: Центр Шептицького УКУ й Бібліотека УКУ.

Кореспондентка бюро новин UA: РІВНЕ Валентина Гордич-Рудакова писатиме всеукраїнський диктант вдруге. Журналістка вже зареєструвалась і 9 листопада приєднається до спільного написання радіодиктанту від Українського радіо в Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Локаціями Суспільного для написання диктанту в Харкові стане Велика хімічна аудиторія, що в центральному корпусі Національного університету ім. Каразіна (пл. Свободи, 4), а також ХНУРЕ (корпус «і», ауд. 601, 6-й поверх).

Місцем для написання диктанту в Чернівцях стане Наукова бібліотека Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за адресою вулиця Лесі Українки, 23.

У Чернігові долучитися до радіодиктанту національної єдності усі охочі зможуть у великій читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

Транслюватимуть радіодиктант Перший канал Українського радіо, UA: Радіо Культура, телеверсія наживо буде доступна на телеканалах UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА. До стріму телеверсії долучайтеся на сторінках Суспільного мовника в соцмережах.

https://suspilne.media/news/951

«18-й радиодиктант единства, который будет звучать на волне Первого канала UA: Украинское радио 9 ноября — в День украинской письменности и языка, поддержат и в регионах, ведь официальный лозунг нынешнего мероприятия — #пишеморазом», — говорится в сообщении.

Найти нужную частоту Украинского радио в вашем регионе можно по ссылке.

Офисы нескольких региональных филиалов Суспільного в этом году станут основной локацией для написания диктанта:

UA: ВИННИЦА (г. Винница, вул. Театральная, 15)

UA: ЖИТОМИР (г. Житомир, вул. Театральная, 7)

Запорожский филиал (г. Запорожье, вул. Александра Матросова, 24-а)

Хмельницкий филиал (г. Хмельницкий, вул. Владимирская, 92)

https://www.ukrinform.ru/rubric-society/2576182-segodna-ukraina-piset-radiodiktant-edinstva.html

(Visited 39 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *