Владимир Буряк сообщил, что цены на проезд в запорожских маршрутках снизят

Владимир Буряк сообщил, что цены на проезд в запорожских маршрутках снизят

Рішення про зменшення вартості проїзду в запорізьких маршрутках буде прийняте до засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради, яке заплановане на кінець січня. Його підпишуть в робочому порядку. Про це сьогодні повідомив на своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» міський голова Володимир Буряк.

Володимир Буряк повідомив, що ціни на проїзд в запорізьких маршрутках знизять. Фото Сергій Томко

У жовтні минулого року в Запоріжжі, у відповідь на звернення автотранспортних підприємств, що перевозять пасажирів на маршрутах громадського транспорту, було прийняте рішення про підвищення вартості проїзду в маршрутках. Причина – значне подорожчання палива, в результаті чого, за інформацією перевізників, обслуговування маршрутів стало збитковим.

Однак останнім часом паливо істотно подешевшало. У зв’язку з цим міський голова прийняв рішення винести на розгляд виконкому питання про зниження ціни на проїзд в маршрутках в середньому на 1 гривню. Після підготовки проекту рішення та вивчення ситуації Володимир Буряк вже на цьому тижні поставив завдання розглянути питання про зменшення вартості проїзду в робочому порядку, не чекаючи чергового засідання виконавчого комітету міської ради.

На своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» міський голова Володимир Буряк написав про причини такого рішення, а також про заплановану на сьогодні зустріч з керівниками автотранспортних підприємств:

«Доручив підписати рішення виконкому про зниження цін на проїзд в робочому порядку. Це прискорить процес необхідних погоджень до набрання рішенням чинності.

В середньому, тарифи на маршрутах міста, на мій погляд, повинні знизитися на 1 грн. Думаю, це обґрунтовано в зв’язку з істотним зменшенням цін на паливо.

Сьогодні проведу зустріч з перевізниками, вислухаю їх думку ».

(Visited 72 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *