Виповнюється 26 років з дня заснування військової частини 3029 Національної гвардії України

Виповнюється 26 років з дня заснування військової частини 3029 Національної гвардії України

Сьогодні виповнюється 26 років з дня заснування військової частини 3029 Національної гвардії України.

З цією подією військовослужбовців привітали начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов та  керуючий справами обласної ради Володимир Подорожко.

– Сьогодні без перебільшення можна сказати, що військова частина є одним із флагманів серед підрозділів Національної гвардії України. Ваша служба – це щоденний прояв мужності перед чисельними труднощами. На сьогодні ви є нашою опорою і щитом з охорони громадського порядку та у захисті цілісності України. У нашій пам’яті назавжди залишаться імена кожного військовослужбовця військової частини, хто віддав своє життя за незалежність України. Колектив Запорізької обласної державної адміністрації від щирого серця вітає воїнів і службовців військової частини з нагоди дня заснування військової частини. Висловлюємо глибоку шану і вдячність військовослужбовцям, працівникам та ветеранам військової частини 3029 Національної гвардії України за їх особистий внесок, ратну працю, самовідданість при виконанні завдань, за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку. В цей святковий день бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, злагоди і добробуту, мирного неба над головою та нових досягнень, — зазначив, вітаючи військових, Олексій Караулов.

Також військові отримали подяки облдержадміністрації.

За час участі в антитерористичній операції загинуло троє військовослужбовців військової частини, серед них лейтенант Завада Богдан Олексійович, якому присвоєно звання Героя України посмертно. Також 19 військовослужбовців військової частини 3029 нагороджені державними нагородами, з них 2 військовослужбовці посмертно.

Також пройшло урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим в ході виконання військового обов’язку бійцям Національної гвардії України.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *