Виктор Ляшко рассказал о трех критических симптомах COVID-19

Ляшко рассказал о трех критических симптомах COVID-19
Аналізи на виявлення коронавірусу в Україні проводять насамперед людям, що мають явні симптоми захворювання на COVID-19, у контактних осіб, хворих на коронавірус, і людей, що повернулись з-за кордону і мають симптоми хвороби.

Про це розповів у неділю на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наразі на коронавірусну хворобу перевіряють усіх людей, хто має симптоми. Найкритичніші три симптоми — це температура, кашель і утруднене дихання. У цих людей 100 відсотків забирається матеріал для проведення досліджень у віросологічних лабораторіях», — зазначив Ляшко.

Читайте також: У МОЗ озвучили дані про тих, хто одужав і помер від коронавірусу

За його словами, також забирається матеріал від людей контактних, від людей, хворих на коронавірсну хворобу, і у людей, які подорожували за межі України і мають симптоми коронавірусної хвороби

Як повідомлялося, станом на 12 квітня 2020 року в Україні підтверджено 2 777 випадків COVID-19.

Унаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 83 людини, з них 40 чоловіків та 43 жінки. Серед померлих переважають особи віком від 50-ти років (85,5%).

Загалом 89 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

www.ukrinform.ua/rubric-society/3003927-lasko-rozpoviv-pro-tri-najbils-kriticni-simptomi-covid19.html

 

 

(Visited 78 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *