Відвідини Хортиці заборонені

Відвідини Хортиці заборонені

З 6 квітня, згідно з  Постановою Кабінету Міністрів України №255, заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, прибережної смуги. До їх числа входить і Національний заповідник «Хортиця», оскільки має зони відпочинку та прибережну смугу. На період карантину заборонено відвідувати також Хортицький лабіринт, Дендропарк та заплавневу частину Хортиці).

Згідно з рішенням Обласного Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, силами поліції та Національної Гвардії України вводиться обмеження на з’їзд автотранспорту з основних транзитних доріг [крім мешканців, та працівників установ, що розташовані на о. Хортиця].

Мешканці та працівники установ повинні мати при собі документ, що засвідчує проживання або роботу в межах острову Хортиця. Рідні та близькі, що відвідують родичів, які мешкають на Хортиці мають повідомляти працівникам Поліції/Національної Гвардії прізвище та адресу, які будуть перевірятись у відповідності до даних Квартальних комітетів.

Людям, які  не будуть дотримуватись правил, вже загрожують штрафи у розмірі від 17 000 до 34 000 грн, а посадовим особам – від 34 000 до170 000 грн.

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *