Відправлено за ґрати неодноразово судимого зловмисника за вчинення розбійного нападу

Апаратом Бердянської місцевої прокуратури до суду направлено обвинувальний акт за ч.2 ст.187 КК України (розбій вчинений особою, яка раніше вчиняла розбій).

Відтак наприкінці червня, знаходячись за гаражами на території м. Бердянськ раніше неодноразово судимий Н. будучи особою, яка раніше вчинила розбій, підійшов до потерпілого Я., та діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном здійснив напад на останнього, під час якого наніс потерпілому удари, спричинивши йому тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.

Відразу реалізуючи свій злочинний умисел, спрямований на заволодіння чужим майном та користуючись тим, що після нанесених ударів потерпілий не зможе чинити активного опору, злочинець зірвав з шиї потерпілого золотий ланцюжок та хрестик.

Після цього, залишив місце скоєння злочину, розпорядившись майном потерпілого на власний розсуд, чим завдав потерпілому майнову шкоду на суму 11000 гривень.

Завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, наполегливій позиції прокурора та справедливому розгляду справи судом, обвинуваченого вироком суду від 21.11.2019 засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років 1 місяць.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 52 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *