Відкрито продаж квитків на рейс із Запоріжжя до Праги

Відкрито продаж квитків на рейс із Запоріжжя до Праги

Український лоукостер SkyUp Airlines продовжує відкривати Європу запоріжцям. З 29 березня авіакомпанія почне виконувати рейси за напрямком “Запоріжжя — Прага — Запоріжжя”.

Вартість квитка – від 1465 грн без багажу в один кінець, та від 3128 грн без багажу в обидва кінці. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень – по четвергах та неділях.

Крім того, на запоріжців цього року також чекатимуть нові рейси на Кіпр, до Італії, Греції, Грузії і Болгарії. Включення цих напрямків до літньої програми міський голова Володимир Буряк та генеральний директор авіакомпанії SkyUp Євгеній Хайнацький обговорили під час зустрічі в міськраді в середині листопада минулого року. Відкриття рейсів до Ларнаки, Бургаса, Ріміні, Батумі та Іракліона стане ще одним кроком співробітництва авіакомпанії SkyUp та міської ради.

Зазначимо, роботи з введення в експлуатацію нового пасажирського терміналу  міжнародного аеропорту «Запоріжжя» відновлені та за дорученням міського голови Володимира Буряка здійснюються в цілодобовому режимі. Однак наразі строки відкриття терміналу залишаються під питанням, адже через 18 діб блокування робіт було втрачено багато часу.

(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *