Ветеран АТО - запоріжець Євген Олексенко - здобув срібну медаль на "Іграх нескорених"

Ветеран АТО - запоріжець Євген Олексенко - здобув срібну медаль на "Іграх нескорених"

Учасник національної збірної “Ігри нескорених” у Сіднеї, ветеран АТО Євген Олексенко виборов срібну медаль з пауерліфтингу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Сергей Лавров

Сьогодні, 24 жовтня, ветеран АТО, учасник національної збірної «Invictus Games» Євген Олексенко виборов срібну медаль з пауерліфтингу.

Євген Олексенко — ветеран АТО, брав участь в боях біля ДАПу, під Пісками, Опитним, Водяним (2015–2016 рр.) До війни займався пауерліфтингом. Євген поїхав до Сіднею, аби знову принести користь своїй країні. Та на цей раз не на полі бою, а на спортивній арені. І його мрія здійснилася, сьогодні на змаганнях «Invictus Games» він виборов срібну медаль з пауерліфтингу.

Вітаємо українського спортсмена!

Слава Україні!

(http://www.mil.gov.ua/news/2018/10/24/uchasnik-naczionalnoi-zbirnoi-invictus-games-evgen-oleksenko-viborov-sribnu-medal-z-pauerliftingu/)

Зазначається, що Олексенко — брав участь в боях біля ДАПу, під Пісками, Опитним, Водяним у 2015–2016 роках.

За даними міноборони, до війни чоловік займався пауерліфтингом.

“Євген поїхав до Сіднею, аби знову принести користь своїй країні. Та на цей раз не на полі бою, а на спортивній арені. І його мрія здійснилася, сьогодні на змаганнях “Invictus Games” він виборов срібну медаль з пауерліфтингу”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 23 жовтня, у третій день змагань “Ігор нескорених” у Сіднеї, українець Олександр Гавриленко здобув третю золоту медаль для української збірної.

Раніше Олександр Бєлобоков та Сергій Ільчицький здобули перші золоті медалі для української збірної на Invictus Games у Сіднеї.

21 жовтня в перший день змагань “Ігри нескорених” у Сіднеї українець Денис Фіщук здобув бронзу у велогонці.

Українська правдаhttps://www.pravda.com.ua/news/2018/10/24/7196102/

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *